НАБУ звинувачують у фабрикації справи щодо Одеського припортового заводу
Діагнози минулого й сучасності
Одеський сьомий кінофестиваль, церемонія відкриття якого відбулася минулої п’ятниці ввечері, розганяється чим далі стрімкіше.
Реакція росіян на «Сі Бриз» в Україні: одна психлікарня навчає іншу
Розпочалися чергові україно-американські навчання «Сі Бриз-2016», y яких візьмуть участь понад три тисячі військовослужбовців із 12 країн світу. 19-ті за рахунком навчання, які триватимуть 25 днів, проведуть в Одеській і Миколаївській областях та у північно-західній частині Чорного моря.
Ах, Одеса, або Місто, доброзичливе до дитини!
Я розумію Одесу. Це – місто-курорт, яке живе за рахунок моря і туристів, які сюди приїжджають. І тут розуміють, що мама, яка приїде сюди з усією родиною і дитячим візком зараз, це краще за маму, яка приїде сюди лише через три роки, коли дитина уже впевнено стоятиме на ногах. А це все – гроші.
Одеський кінофестиваль об’єднав Тігіпко з Саакашвілі
На Одеському кінофестивалі протягом тижня покажуть понад 100 ігрових і документальних фільмів. За гран-прі змагатимуться 12 стрічок, серед яких українська картина «Гніздо горлиці» Тараса Ткаченка про заробітчанок в Італії.
Гройсман проти розлучень, тому дозволив одружуватися пошвидше, як у Лас-Вегасі
В Україні відновлюється авіасполучення: як внутрішнє, так і міжнародне
В Чорноморському під Одесою розстріляли місцевого лідера «Батьківщини»
Бугайчук пов'язує напад із своєю політичною діяльністю і впевнений, що до нападу за ним стежили близько місяця люди мера