У пошуках позитиву
Передостанній тур ПЛ у нинішньому календарному році став першим, у якому команди–учасниці Ліги Європи грали свої матчі в понеділок. Тобто «Дніпро» й «Металіст» після непростих четвергових баталій на євроарені отримали три дні на повноцінне відновлення. І якщо зайвий день відпочинку для «дніпрян», які вчора ввечері приймали відвертого аутсайдера із Запоріжжя, певно, особливого значення не мав, — перемагати колектив Кварцяного «Дніпро» мусить і напіврезервним складом, то харків’янам перед непростим двобоєм із «Таврією» перепочинок був дуже необхідний. Адже в поточному розіграші ЧУ слобожанці, як і дніпропетровці, мають чудову нагоду зачепитися за другу сходинку, що дасть їм можливість дебютувати в Лізі чемпіонів.