Після того, як невеликий мурал філософського змісту вночі зафарбували, на його місці позали з’являтися написи та графіті, подекуди із нецензурщиною, які знову зафарбовували. «Війна» авторів вуличних графіті та поборників однотонної сірої стіни набирає обертів.
Книжку німецької радіоредакторки Катаріни Маренгольц «Література! Мандрівка світом книжок» (Х.: Віват) годі пропустити на прилавку — що ваблива палітурка, а що відсутність українських аналогів. Нам зле бракує видань, де читання презентовано, як пригода.
Ігоря Шипiцина вважають одним із найталановитіших фотографів і авторів кліпів в Україні. Він тривалий час працював з міжнародними журналами «Вог» та «Естрим», зняв перші портфоліо для Віктора Цоя, Гаріка Сукачова, груп «Танок на майдані Конго», «Грін Грей» та інших.
У центрі Черкас у субботу, в рамках Дня вуличної музики, відкрили унікальну скульптуру скрипальки. Вона летить у повітрі біля обласної філармонії на семиметровій висоті.
Замість графіті, яке створили на честь Дивізії «Галичина» активісти С14, стараннями місцевих художників на паркані з’явилися зображення героїв радянських мультфільмів - Гени і Чебурашки, Карлсона та Малиша, Кота Леопольда і мишенят із написом «Ребята, давайте жить дружно».
Серед виявленої техніки - БТРи, БМП, ЗІЛи, УРАЛи, ГАЗ, кунги, причепи, автоцистерни, автовишки, тягачі з лебідками та інша техніка, у т.ч. для транспортування людей по суходолу і на воді. Техніку виставили на подаж онайн.