Брали мер, інспектор і суддя

«Уперше за останні п’ять років силами обласної прокуратури та СБУ викрито злочинну діяльність професійного судді суду першої інстанції, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України за отримання неправомірної вигоди в сумі 3 тисяч доларів США», — повідомив «УМ» головний прокурор Черкащини Геннадій Дем’яненко.

Вирок для слідчого

Прокуратурою Черкащини підтримано дер­жавне обвинувачення у суді по кримінальному провадженню стосовно колишнього старшого слідчого, яка працювала в обласному слідчому управлінні міліції. Жінці інкримінувалося вчинення кримінальних правопорушень, перед­бачених ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 190, ч. 3 ст. 364 КК України (замах на шахрайство та зловживання службовим становищем).

За робочим столом Симоненка

За робочим столом Симоненка

Пригадую, як з однокурсниками проходила практику в обласній газеті «Черкаська правда». Працювали у відділі листів. Тоді ми, студенти Київського університету імені Тараса Шевченка, не знали, що саме в цьому кабінеті свого часу трудився поет Василь Симоненко.

Реiнкарнацiя церкви

На Різдво жителі села Івківці Чигиринського району на богослужіння вперше за багато років поїхали не до сусіднього Мотронинського монастиря, а слухали службу Божу в рідній Свято–Покровській церкві. Адже відтепер в їхньому населеному пункті є свій храм, якого не було тут більше 80 років. І його селяни відбудували власним коштом. У новий храм жителі села принесли ікони, дерев’яний хрест та книги зi старої церкви, які довгі роки зберігали у своїх родинах.

Гра з вогнем

На Херсонщині в новорiчну нiч дев’ятирічний хлопчик позбувся кількох пальців під час запуску разом із батьками 8–зарядного феєрверку — двi ракети розірвалися в його руці. А 22–річний житель Ладижина, що на Вінниччині, під час запуску отримав рвані рани чотирьох пальців правої кисті, коли хотів запустити феєрверк.

«Косили» під медиків

Новий спосіб надурити ближнього свого винайшли двоє торгових представників, жителів Херсонської та Житомирської областей, які приїхали на Кіровоградщину і взялися ходити по хатах пенсіонерів, розповідаючи їм казки про диво–апарат, який лікує ледь не від усіх хвороб. Спритники «працювали» вдень, представляючись медичними працівниками.

У своїй хаті

Четверо дітей–сиріт родини Скальків із села Яснозір’я Черкаського району відтепер мають свій будинок. Хату по вулиці Чкалова їм подарувала сільська рада, яка своїм рішенням виділила на її купівлю 57 тисяч гривень. «Окрім цегляної хати, на цій садибі розміщена літня кухня та повітка.

Хіба ревуть воли, як ясла повні?

На неординарний крок зважилися актори Черкаського обласного музично–драматичного театру імені Тараса Шевченка під час вистави «Назар Стодоля». Вони зупинили показ і заявили глядачам про те, що вже два місяці їм не виплачують зарплату, а замість цього роздають обіцянки, від яких ситим не станеш.

Мауглі в рідній хаті

Мауглі в рідній хаті

Ця історія, що сталася у Черкасах, неабияк шокує. З’ясувалося, що жителька міста Наталія Драєвська утримувала свого 37–річного сина Романа цілих тридцять років за зачиненими дверима. Чоловік виснажений, у нього дистрофія, гнилі зуби й брудне обличчя. Він ніколи не ходив до школи, не вміє писати та читати, не має друзів.

Не допоміг, а кишені вивернув

У місті Сміла до міліції прийшла 28–річна місцева жителька і поскаржилася, що під приводом допомоги її ошукали на 4 тис. доларів та 3 тис. гривень. «Потерпіла розповіла, що її чоловік затриманий і перебуває під слідством.