Таке «зручне» самогубство
Як повідомило «УМ» джерело в Управлінні МВС України в Херсонській області, 21 грудня до міліції зателефонував охоронець кладовища в передмісті Херсона й повідомив про труп 47–річного чоловіка з вогнепальним пораненням. Пізніше правоохоронці також знайшли біля тіла рушницю, офіційно зареєстровану на ім’я Юрія Бородая, який раніше очолював Херсонську обласну федерацію боксу. Останнім часом загиблий (а ним виявився саме Бородай) головував в обласній організації фізкультурно–спортивного товариства «Україна». Слідчі з’ясували, що ніяких розмов про можливе самогубство ні родичі, ні знайомі від покійного не чули.
«Октябрськ» «відстрілявся»
Остання партія отрути залишила межі України: вчора працівники Миколаївського морпорту «Октябрськ» завантажили 4 тисячі тонн небезпечного гексахлорбензолу (ГХБ) на судно, яке йде на дезактивацію до Великої Британії. Усього за два місяці 2010 року із Західної України вивезли 8,5 тисячi тонн цього токсину.
Життя заради кохання
Заради зустрічі із ним вона ладна була їхати через усю Україну в потягах, навіть стоячи, а він дарував їй лише короткі, але такі щасливі дні кохання. Їхне спільне життя пронеслося, як одна яскрава мить: перший поцілунок, весілля, народження доньки і ... фатальна автокатастрофа на одній зі слизьких столичних трас. Після трагічної загибелі Олександра Береша його дружина Світлана живе тільки пам’яттю про нього. Завдяки ентузіазму цієї жінки щороку в Херсоні проходить міжнародний турнір зі спортивної гімнастики пам’яті призера Олімпійських ігор Олександра Береша.
Дуплетом по конкуренту
Злочин було скоєно в суботу ввечері на території одного з підприємств Миколаєва. Почувши серію гучних пострілів, мешканці довколишніх будинків одразу зателефонували на пульт «102». На місце події виїхала оперативно–слідча бригада Ленінського районного відділу міліції, яка знайшла трупи двох чоловіків із вогнепальними пораненнями. Одним з убитих виявився відомий у місті 52–річний бізнесмен Георгій Абшилава, а другим — його 33–річний водій.
«Ухилився» на 8 мільйонів
Прокуратура Херсонської області порушила кримінальну справу за обвинуваченням директора ТОВ «Херсонський машинобудівний завод» у підробці документів, ухилянні від сплати податків на прибуток та податків на додану вартість на загальну суму 8,3 мільйона гривень. Як повідомили «УМ» у прес–службі Генпрокуратури, ще два місяці тому обвинуваченого було оголошено в розшук, оскільки спочатку він систематично ухилявся від проведення слідчих дій, а згодом і зовсім зник у невідомому напрямку. Оперативники мали чималий клопiт, щоб встановити його місцеперебування.
Пенсіонерок ловили спецназівці
Інцидент стався біля будівлі Миколаївського обласного управління внутрішніх справ: уранці сюди підтяглися представники одного з політичних блоків у кількості 300 осiб та приблизно 15 жінок — родичок людей, що загинули у тих дорожньо–транспортних пригодах, які й досі не розкриті, а винні — не покарані. Тож люди прийшли, щоб висловити обурення бездіяльністю правоохоронних органів, які роками не можуть розкрити кримінальні справи за фактами загибелі їхніх рідних.
Своїх не здають?
На думку глави держави, Верховна Рада перевищила свої повноваження: відповідно до Конституції України, парламент не наділений повноваженнями приймати рішення про повернення об’єктів у державну власність. «Пропоную Закон України «Про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу ТОВ «Херсонський машинобудівний завод» відхилити як такий, що прийнятий Верховною Радою України всупереч Конституції України», — йдеться в заяві Президента.
Просто... хуліган
Вирок виніс миколаївський Апеляційний суд, який розглядав справу колишнього служителя Феміди з Нової Каховки, 50–річного Олега Крюковського. Хоча раніше йому висувалося звинувачення за статтею «замах на вбивство двох людей». Нагадаємо, 18 травня 2008 року близько десятої вечора заступник голови міськрайсуду, розсердившись, що, згідно із заповітом батька, спадщина дісталася не йому, а рідній сестрі, схопив бойовий автомат і почав стріляти по вікнах її квартири.
Мер заборонив — дозволила Феміда
Херсонська влада намагалася заборонити громадську ходу вшанування пам’яті жертв тоталітарного режиму в судовому порядку. Претензії висувалися досить дивні: мовляв, мирна акція заважатиме проїзду громадського транспорту та «швидкої». При цьому ніхто навіть не спромігся подумати про те, що акція запланована на вихідний день (суботу) і зовсім не в годину пік. Крім того, раніше проблем iз видачею дозволу на проведення подібного роду акцій не виникало.