Російський диктатор путін не заперечує, що під час зустрічі із спецпосланником США Віткоффом та зятем Трампа Кушнером у Москві російські представники не погодились із деякими пунктами американського плану щодо завершення війни рф проти України.
Російські окупанти незаконно переміщують українських дітей з тимчасово окупованих територій до так званих "таборів перевиховання" не лише в Росію та Білорусь, а й до Північної Кореї.
Інформацію про будову російської балістичної ракети 9М723 “Іскандер-М”та підприємства з її виробництва, оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
Переговори з американськими представниками в вівторок, 2 грудня, в кремлі назвали корисними, однак зазначили, що компромісного варіанту щодо мирного плану для України не досягнуто.