«Українська музика повинна бути дуже природньо вписана у канву всієї світової музики і не можна сприймати українську музику відокремлено від європейської, лише в контексті ми бачимо її своєрідність і неповторність, - каже диригент Віктор Плоскіна.
Неподалік Києва, у мальовничому Козині, пам’ятною екскурсією у затишному іменному музеї відзначили 91-ліття всесвітньо відомого українського тенора Анатолія Солов’яненка. Маловідомі спогади про співака від його дружини – пані Світлани слухали столичні гості
В ефірі Суспільного мовника більш як місяць звучить Радіоточка, де можна почути українську естраду. Креативна продюсерка Радіо Промінь розповідає «Україні молодій» про новий музичний проєкт, а також участь з українським сетом у Europe’s Biggest Dance Show.
Український військовий, перебуваючи в Донецькій області, вразив місцевих потужними звуками карпатської трембіти. Він зіграв перед сходом сонця, а звуки трембіти нагадали про глибокі корені української культури, які живуть у генетичному коді кожного українця.
У філармонійній залі у Києві Національний ансамбль солістів «Київська камерата» представив концерт музики аргентинського композитора і віртуоза гри на бандонеоні (різновиді гармоніки) - «Астор П'яццолла Forever».
Музикант і учасник гурту "5’nizza" Сергій Бабкін випустив нову пісню під назвою "Зрада", яка викликала значну хвилю негативних реакцій у громадськості. Нещодавно співак потрапив у скандал, пов'язаний із здійсненням концертів за участю російських посередників.
«Ла Скала» в Мілані, Королівський театр Ковент-Гарден у Лондоні, Метрополітен-опера у Нью-Йорку — ті сцени, на яких звучав голос Людмили Монастирської, солістки Національної опери України.
Щоб у період повномасштабної війни діти почувалися впевненіше, було задумано запровадити на Київщині, яка зазнала тимчасового вторгнення російських військ у лютому-березні 2022 року, проєкт «Буча: Арт-Майстерня для пластунів».
У Канівському музеї народного декоративного мистецтва відкрилася перша персональна виставка «Мелодія українського воскового віночка» тамтешньої майстрині Нелі Прошак.
Локація музею вибрана не випадково, сцена Співочого поля – сакральне місце для українських музикантів. Багато українських зірок робили тут перші кроки у мистецтві