Динаміка позитивна, перспективи — оптимістичні

Динаміка позитивна, перспективи — оптимістичні

Минулорічну «Пектораль» у Києві вручали після хвилини мовчання за загиблими, тамуючи гіркі зітхання, витираючи сльози. Ситуація в країні була настільки наелектризованою — рани від майданівських утрат ще кровоточили, а для характеристик майбутнього тоді якнайкраще б підійшло слово «тривожне» — що гучні святкування виглядали б просто абсурдно.

Минуле як вічний докір

Минуле як вічний докір

Днями на Камерній сцені театру ім. Франка відбулася прем’єра спектаклю «Скляний звіринець». Ідея вистави за однією з найпопулярніших п’єс Вільямса належить народній артистці України Ірині Дорошенко. Режисер–постановник — заслужена артистка України та Росії Тетяна Аркушенко. Переклад з англійської — Максима Стріхи.

Страшний сон «Квітки Будяк»

Страшний сон «Квітки Будяк»

На гороскопах я майже не розуміюся, але точно знаю, що на Богдана Бенюка, одного з найяскравіших «близнюків» країни, сьогодні чекає дуже напружений день. Зранку — відкриття чергової сесії Верховної Ради, де народний депутат Бенюк після літньої відпустки продовжить законотворчу діяльність.

«Оркестр...» його мрії

«Оркестр...» його мрії

Останні дні літа столичні театрали проведуть у компанії з Олегом Меншиковим. Московський театр імені Єрмолової, художнім керівником якого він був призначений рік тому, везе до Києва три спектаклі — «Портрет Доріана Грея», «Найбільша маленька драма» та виставу–концерт «Оркестр мрії. Мідь».

Поки що — драма. Чи вже — трагедія?

Поки що — драма. Чи вже — трагедія?

Історія цього протистояння розпочалася восени минулого року, коли тодішній міністр культури Михайло Кулиняк призначив на посаду директора Центру Курбаса Ганну Веселовську. Угоду з Неллі Корнієнко, яка була одним з ініціаторів створення цієї інституції і до того часу незмінним її керівником, не продовжили...

Літературний дебют «залізної леді» арт–бізнесу

Літературний дебют «залізної леді» арт–бізнесу

Катерина МакДугалл особливого представлення не потребує. Мистецтвознавець, власниця аукціонного дому MacDougall’s, який десять років тому з чоловіком Уільямом заснувала у Британії і який разом iз Sotheby’s та Christie’s входить до трійки лідерів iз продажу російського мистецтва, авторитетний експерт і визнаний практик світового арт–бізнесу.