Субсидiї не грiють

Субсидiї не грiють

Опозиція вже понад рік веде жорстку боротьбу з владою щодо скасування завищених тарифів на «комуналку» для українців і повернення соціальних виплат. У судах знову й знову виникають  «зволікання» з боку влади та її приспішників про прийняття справедливих рішень.

Вибороти право обирати владу

Минулої неділі в Україні відбулися місцеві вибори, на яких громадяни обирали членів місцевих рад і мерів міст. Основними конкурентами за голоси українців на цих виборах стали політичні сили, які сьогодні входять до парламентської коаліції, та Опозиційний блок.

Рішення суду: виплати здійснювати

Майже рік тому, 7 листопада 2014 року, Кабмін своєю постановою затвердив тимчасовий порядок фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької і Луганської областей.

Проект бюджету вiд опозицiї

Проект бюджету вiд опозицiї

Чим ближче до грудня, тим частіше державні мужі говорять про те, з яким бюджетом Україна увійде в новий рік. Для того щоб дотриматися законодавчих вимог, чинний уряд 14 вересня вніс до парламенту проект державного бюджету на 2016 рік.

ТСК повинна розслідувати захоплення храмів

Міжконфесійні війни в Україні набирають обертів. Частішають випадки захоплення православних храмів, напади на священиків, побиття прихожан Української православної церкви. Такі події створюють вибухонебезпечну обстановку всередині України і вкрай негативно позначаються на її міжнародній репутації, переконані в Опозиційному блоці.

Нас убивають за нашi ж грошi

Нас убивають за нашi ж грошi

Тисячі загиблих Героїв на фронті, тисячі загиблих мирного населення, десятки тисяч поранених, втрачені території, знищені об’єкти інфраструктури... Дивитись новини тяжко і боляче — щодня нові жертви. Всі ми знаємо ім’я ворога. Всі ми знаємо, хто творить це пекло на нашій землі. Хто відбирає у матерів синів, а у дітей — батьків. Хто воліє зробити нас покірними рабами — московські окупанти на чолі з Путіним. У цей же час російський бізнес, повністю підконтрольний путінському клану ...спокійно почуває себе в Україні, заробляючи мільярди доларів, які витрачають, зокрема, на війну на Донбасі. Нас, українців, убивають за наші ж гроші...

Віктор Логвинець: Жоден міністр оборони не зміг зламати корупційну систему

Віктор Логвинець: Жоден міністр оборони не зміг зламати корупційну систему

Після нападу Росії і неприкритої окупації Донбасу російськими військами стало очевидно, в якому жалюгідному стані перебуває українська армія. Відроджена з попелу силами волонтерів та активістів, вона все ще не здатна протистояти прямій агресії Росії.

Європа стає все ближчою

Європа стає все ближчою

Іще якийсь рік тому здавалося, що підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом для нашої держави — мета якщо не недосяжна, то принаймні дуже далека. Кількість «євроінтеграційних» законів, які належало ухвалити розбурханій політичними пристрастями Верховній Раді, здавалася «непідйомною», проблема ув’язнення Юлії Тимошенко — непереборною, а прагнення Росії не випустити Україну з тісних «братніх» обіймів — нездоланно сильним.