Крісло Суспільного

Днями пленум Національної спілки журналістів України звернувся до перших осіб держави з проханням звільнити Зураба Аласанію з посади гендиректора Національної телекомпанії, на базі якої створюється суспільне мовлення.

Небажана, бо озброєна

В адміністрації Президента України переконані, що ескалацією конфлікту на Донбасі (яка спостерігається останніми днями) Росія хоче змусити Україну і міжнародних партнерів піти на їхні умови щодо роботи збройної місії в зоні конфлікту.

Ворог №1 Сталіна

У львівському Музеї визвольної боротьби відкрили біографічну виставку, присвячену першому провідникові ОУН, полковнику Євгенові Коновальцю. «На виставці представлено біографічні матеріали про життя і діяльність Євгена Коновальця. Є багато невідомих дотепер матеріалів, котрі виявлено в архіві ОУН і передано до Музею української революції у місті Київ», — розповів співорганізатор виставки Василь Петрик.

Прилетіла льотчиця

Прилетіла льотчиця

«Президентський літак iз Героєм України Надією Савченко приземлився», — написав учора о 14.54 у «Твіттері» Петро Порошенко. Це повідомлення розвіяло всі сумніви щодо правдивості повернення на Батьківщину засудженої у РФ української льотчиці, які виникали зранку, коли з’явилася перша інформація про політ президентського борту по полонену в Ростов-на-Дону.

Урок англійської

Українці з будь-якого куточку держави ще можуть долучитися до наймасовішого дійства цього року, яке має шанси закарбуватись на сторінках Книги рекордів Гіннесса. 28 травня за ініціативи та підтримки команди GoGlobal та America House, Посольства США в Україні та Міністерства культури України, у 55 населених пунктах проведуть одночасний урок англійської мови, основна мета якого — відсвяткувати рік англійської мови в Україні і залучити дев’ять тисяч учасників.

«Ніякий дощ зиму не змив...»

«Ніякий дощ зиму не змив...»

На Тернопільщині вшанували пам’ять Героя України Ігоря Костенка. У його рідному селі Зубрець Бучацького району встановили пам’ятник. На заупокійну службу та освячення меморіалу приїхали його одногрупники, друзі, побратими, хлопці й дівчата, з якими Ігор пройшов Майдан, односельці, воїни-афганці з Бучаччини.

Партер часу

Клумбу поблизу статуї Матері Божої на проспекті Свободи відновили за проектом 1903 року архітектора Арнольда Рерінга. Тепер на клумбі висадили такі квіти, які росли тут 113 років тому, відновили флористику.

Звіринець на небесах

У Киїському зоопарку померла найстаріша бегемотиха світу. Про це йдеться у повідомлені прес-служби зоопарку на офіційній сторінці у соцмережах. Тварина на прізвисько Бреста народилась у Мюнхенському зоопарку 58 років тому і з 1973 року жила в Україні.

Украдене щастя?

Цього тижня у школах пролунає останній дзвоник, який із нетерпінням чекатимуть діти, адже він означатиме, що про уроки можна буде забути аж на три місяці канікул. А може, менше?! «У нас найкоротша тривалість навчання та навчальний рік серед країн Європейських союзу.