Приорітет команди Олега Ляшка - освічена молодь

Приорітет команди Олега Ляшка - освічена молодь

Лідер Радикальної партії продовжує вибивати кошти на будівництво шкіл і дитсадків, а також вимагає повернути фінансування закладів проф­техосвіти до державного бюджету. Каже, це пріоритет роботи його команди.

Ляшко вимагає від уряду взяти курс на економічний націоналізм

Ляшко вимагає від уряду взяти курс на економічний націоналізм

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко закликає владу комплексно підійти до вирішення економічних та демографічних проблем у країні.

Покрова надихнула

Покрова надихнула

Цьогоріч Україна вперше офіційно відзначила День захисника Вітчизни не 23 лютого, як раніше, а 14 жовтня — в день, що збігається з християнською Покровою. З нагоди свята Український дім спільно з Національною портретною галереєю, українською майстринею Наталією Черновою та всеукраїнським об’єднанням громадян «Країна» влаштували цикл виставок, присвячених новому прочитанню вже звичного для нас свята Покрови.

«Жовтень». Ритуальне відкриття

«Жовтень». Ритуальне відкриття

Рік тому — під час показу фільму «Літні ночі», який йшов у рамках фестивалю «Молодість», — невідомі підпалили найстаріший у Києві кінотеатр «Жовтень». Стрічку тоді показували в рамках програми фільмів, присвячених тематиці ЛГБТ. Нині у кінотеатрі ще тривають роботи з відновлення. До офіційного відкриття кінотеатру залишилося менше місяця.

Потягнув за язик

Славнозвісний львів’янин Святослав Літинський, який влітку цього року виграв суд і першим в Україні отримав паспорт суто державною мовою, вирішив боротися за зміцнення позицій рідної мови й надалі. Цього разу він подав до суду на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою до МВС надати йому автентичний переклад українською мовою промови очільника правоохоронців.

Годі годувати окупанта

Годі годувати окупанта

Те, що мали б робити українські чиновники, вирішили зробити кримські татари. Ситуація щодо українських продуктів на полицях магазинів у Криму дійшла у своїй абсурдності кульмінації. Меджліс і низка інших кримських організацій ухвалили рішення, що у 20-х числах вересня Україна має розпочати блокування адміністративного кордону з окупованою територією Автономної Республіки Крим.

Незалежні та багаті

Ситуація з фінансуванням у вищих навчальних закладах України нарешті вирішена. Уряд України одноголосно підтримав Постанову про порядок банківського обслуговування вищих навчальних закладів, наукових установ і закладів культури.

Ні — двоголовій «канарєєчці»

До нового навчального року в Україні готуються не лише батьки та діти, а й російська пропаганда. Підтвердженням цього стала ситуація із підручником з російської мови, який отримав учень дев’ятого класу однієї з київських гімназій.

Літо назустріч осені біжить

Синоптики запевняють: дощів у найближчий період чекати не варто. Увесь тиждень буде ясно та сонячно. По всій території України переважатиме спекотна погода, температура повітря підвищиться. Проте ранки і вечори вже нагадуватимуть про швидкий прихід осені. Оскільки саме серпневі вечори нестимуть прохолоду.