Воєнному стану - ТАК! Скасуванню виборів - НІ!

Україна має мобілізуватись і дати достойну відсіч агресору. Також ми повинні зробити все необхідне, щоб якомога скоріше визволити з полону наших моряків, які гідно виконали свій військовий обов’язок.

Урядова арифметика: додаємо та множимо

За тоталітаризму була відомою фраза: не так важливо, за кого голосують, важливо, хто рахує голоси. Уряд Гройсмана, мабуть, творчо осмислив та розширив такий підхід, сказавши сам собі: не так важливо, з якими показниками увійшла країна в друге півріччя, важливо, як їх інтерпретувати.

Квоти для 45-річних: принизлива дурість

Коли мова заходить про квотування для працівників, це означає наявність певної групи упосліджених. Ними може бути хто завгодно: жінки, інваліди, люди старших поколінь. Коли меншості пропонують гарантовану кількість робочих місць, це не тільки не вирішує проблему, а заганяє її у глухий кут.

Теги: колонки

Цей подзвін й по тобі

Цей подзвін й по тобі

Днями я презентував у Києві свою нову книгу «Колокол звонит и по тебе». Книжка присвячена проблемам екології, і я вже передбачаю певний скепсис з приводу її тематики. Мовляв, не до екології зараз. Ми — на порозі війни, «брат» стоїть на кордоні, сновигає з танками, тасує ракети, запускає гвинтокрили, а ви, Михайле Олександровичу, про якусь екологію...