Кусонули Нормандський формат: найцікавіше на виставці «Карикатуристи України»

Кусонули Нормандський формат: найцікавіше на виставці «Карикатуристи України»

Помилково вважати, що відвідувач традиційної вже виставки, який потрапив на неї уперше, перебуває у більш виграшному становищі, ніж її завсідник. У зв’язку із цим як не провести паралель із Японією?

Теги: Культура

У Каневі відкрилась мандрівна виставка акварелей Анатолія Марчука

«Моя персональна вис­тавка акварелей тут, на Тарасовій горі у Каневі, — це важливий, але все-таки етап всеукраїнського мистецького проекту «Земля із небом гомонить», — уточнює Анатолій Марчук.

Теги: Культура

Неможливо відірвати погляд: у Києві показують акварелі Анатолія Марчука

Що з того, що хтось бачив ірпінську заплаву не такою? Автор акварелі, якому за видатні творчі здобутки президент Національної академії мистецтв України Андрій Чебикін щойно вручив срібну медаль, на все має свій погляд — до цього вже треба звикнути.

Теги: Культура

Бойова альтанка

Бойова альтанка

Незвичним і водночас уже символічним виявився другий етап Восьмої художньої виставки «Карикатуристи України» під дещо грайливим девізом «Ла-ла-ла!». Відкриття її відбулося ще навесні в Центральному будинку художника.

Таїнство лісового мечоносця

Таїнство лісового мечоносця

Можна, звичайно, посадити сосонку чи дубок самотужки. Але краще не порушувати усталених у Дібровському лісництві Клавдіївського лісового господарства порядків. І включитися у загальний ритм роботи, скооперувавшись із «мечоносцем», якщо хочеш власноруч садити малесенькі деревця, або із саджальником, коли маєш бажання попрактикуватися із «середньовічною зброєю».

Пiдпiльний сепаратизм,

Пiдпiльний сепаратизм,

Проголошення «Черповодської народної республіки» поки що не сталося. І Кремль про цей анклав у серці Шевченкового краю нi сном ні духом не відає. Хоча спостерігачі від ОБСЄ, якби тут були, могли б, починаючи від 2011 року, зафіксувати цілу низку діянь, що цілком підпадають під категорію терактів.

Кусючі «перчики»

Кусючі «перчики»

Відкриття VIII художньої виставки «Карикатуристи України» під трохи авантюрним і багатозначним девізом «Ла-ла-ла», що нещодавно відбулося у галереї «Майстерня» Центрального будинку художника, зібрало як ніколи багато публіки — братів і сестер по цеху, журналістів, письменників, просто небайдужих.