Підтримка в стилі «мікро»

Підтримка в стилі «мікро»

Кабмін обіцяє полегшити життя фермерів. Так завдяки порядку використання коштів для підтримки фермерських господарств через механізм мікрокредитування, який уряд ухвалив на своєму засіданні в середу, кількість прокредитованих дрібних сільгосппідприємців має значно збільшитись, впевнений аграрний віце-прем'єр Іван Кириленко. «На кожне фермерське господарство можна залучити близько 100 тисяч гривень кредитних ресурсів», — каже він.

Смерть гривні

Смерть гривні

Від понеділка українські фінансові установи не отримують від Нацбанку одногривневі банкноти. Таким чином установа Сергія Тигіпка почала поступово виводити з обігу паперові гроші, щоб замінити їх на металеві. До речі, «папірці» номіналом 1 гривня зовсім не друкують із початку року, отож за рік-два вони повністю вийдуть із вжитку і перейдуть до колекцій нумізматів.

Садок лимонний коло хати

Погодьтеся, дивно бачити на підвіконні не звичні вазони із «калачиками», а справжнє лимонне чи, скажімо, бананове дерево. А наскільки смачнішими є плоди, вирощені власними руками? Киянин Анатолій Патій розведенню екзотів присвятив усе своє життя. Ананаси, банани, гранати, лимони, хурма, інжир і навіть фейхоа — чим тільки за 27 років захоплення не ласувала його родина! Тепер же плодами праці пана Анатолія смакують мешканці багатьох українських міст і навіть закордонні гурмани.