Чого хоче жінка...

Психоз вагітної жінки на перший погляд чимось нагадує передменструальний синдром, попереджає сайт http://baby.com.ua . Фізичні зміни, які викликає вагітність, супроводжуються сильними емоційними сплесками. Щоб не бути заскоченими цими симптомами зненацька, треба знати, з чим, можливо, доведеться мати справу.

І вкриті золотим, пахучим ластовинням...

Перш ніж лікувати ластовиння, спочатку спробуйте попередити його виникнення. Косметологи радять перед виходом на Боже світло нанести на обличчя тонкий шар крему і припудрити. Цього захисту має вистачити години на три.

Ще перчику?

Хто щиро присмачує собі борщ жагучо гірким перцем, незважаючи на докірливі погляди оточуючих, мовляв, так багато перцю шкідливо для серця, тепер може всім затулити рота. Дослідники з Італії та США з'ясували, щоправда, стосовно не стільки перцю, скільки приправ з родини імбирних — імбиру та кардамону, що вони можуть прислужитися у боротьбі з хворобами, які вражають головний мозок.

Возлюбіть ближнього...

Так звані психосоматичні захворювання якраз із розряду тих, що виникають «від нервів». Жоден стрес, перенапруга, внутрішній конфлікт не минає безслідно для нашого організму і перетворюється на болячку.

Панове, вдягайте маски

Навесні ніжна шкіра обличчя особливо страждає від перепадів температури. Допомогти пережити цей період без особливих «страждань» зможуть косметичні маски, які освіжають і тонізують шкіру. Всі рекомендовані нижче маски наносять на обличчя на 20—30 хвилин, а потім змивають спочатку теплою, а затим холодною водою.

У комсомол — ні ногою

Що будь-яка робота шкідлива для нашого здоров'я, ми всі давно підозрювали... Але вчені з австралійського університету Фліндерс довели, що найбільше шкодить здоров'ю громадська робота — та, де треба проявляти ініціативу та працювати «за спасибі». За їхніми даними, один з найефективніших засобів зіпсувати власне здоров'я — це вступити у громадську організацію.

Стережіться... «мишки» комп'ютерної

Для попередження зап'ясткового синдрому, який виникає при роботі з ручним маніпулятором типу «миша» ваші лікті за робочим столом мають згинатися під кутом не менше 90 градусів. Персональний комп'ютер має багато протипоказань для здоров'я користувачів, починаючи від випромінювання монітора і закінчуючи бактеріями на клавіатурі. А звичайна «мишка» спричиняє захворювання, яке ліквідовувати доводиться хірургам.