Український успіх португальців

На континентальній першості в Іспанії завершився стартовий етап. За його підсумками визначилися 12 збірних, які продовжать боротьбу за нагороди. Команди ж, що посіли останні місця у своїх групах, уже роз’їхалися по домівках. Причому склад квартету невдах 35–го єврофоруму виявився дещо несподіваним.

Почали за упокій

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Позавчора ввечері на світовому форумі в Штутгарті розіграли перший комплект медалей. На жаль, українські гімнастки не брали участі у фінальних командних змаганнях, оскільки в кваліфікації опинилися дев’ятими зайвими. Підопічні Інни Коробчинської набрали 231,425 бала, відставши від представниць Бразилії, котрі посіли восьме, прохідне до фіналу місце, на 0,825 бала.

І «залізо» ламається

Кінець серпня і початок вересня став найбільш відповідальним періодом для українських «залізних людей», як ще називають представників тріатлону — майстрів змагатися у трьох дисциплінах. Спочатку, вже за традицією, у Запоріжжі відбувся чемпіонат України, який провели у спринтерському форматі. З’їхалися на нього майже всі найсильніші спортсмени країни, щоправда, за винятком лідера у чоловіків — киянина Володимира Полікарпенка. Жіноча молода зірка, Юлія Єлістратова з Житомира, участі в індивідуальних змаганнях не брала.