Міліція зацікавилася бджолами

Міліція зацікавилася бджолами

Незвичайна табличка з попередженням про небезпеку з'явилася нещодавно у селі Богданівка Підволочиського району Тернопільської області. Поряд — поле, на якому стоїть близько сотні вуликів. Їхні крилаті мешканці якраз і почали останнім часом поводитись дуже агресивно щодо селян та їхньої худоби. Першим серйозно постраждав місцевий житель Ярослав Бомба. Коли чоловік проїжджав підводою повз поле з вуликами, ціла хмара бджіл раптом накинулась на нього та його коня.

Віртуальні «несуни»

Віртуальні «несуни»

Протягом одного тижня на Полтавщині співробітники міліції «вирахували» одразу кількох комп'ютерних рейдерів, які полювали на майно та кошти «рідних» підприємств. Зокрема, у Карлівському районі знайомі з азами програмування працівники одного з товариств із обмеженою відповідальністю брали на абордаж його бухгалтерську програму. Нехитрими маніпуляціями (власне, зміною цифр) в електронних відомостях про обсяги виробленої продукції та її загальний грошовий еквівалент «несуни» ХХІ століття створювали надлишки тієї ж таки продукції, які привласнювали, так би мовити, не відходячи від тепер уже зовсім не віртуальної «чорної» каси... За попередніми даними правоохоронців, у такий спосіб зловмисники безкарно «доїли» своє підприємство кілька місяців, завдавши йому при цьому збитків на суму 12 тисяч гривень.

Олекса став... Олексою!

Олекса став... Олексою!

У номері від 7 лютого «УМ» інформувала читачів про інцидент у Запоріжжі: керівники РАГСу Комунарського району навідріз відмовлялися вписати у паспорт 16-річного підлітка ім'я Олекса. Попри кількаразове звертання сім'ї Олійників до філологів низки інститутів, котрі щоразу розтлумачували бюрократам: Олекса — один із нормативних українських відповідників імені Алєксєй, вписаного у російськомовне свідоцтво про народження. Олександр і Ніна Олійники кажуть, що вони відразу ж назвали сина Олексою, і не їхня вина, що тоді документи виписували винятково російською мовою: «Нам сказали, що у перекладі з української такого відповідника нема. Тому й записали Алєксєй. Прикро, що в Україні людині доводиться відстоювати своє право на власне ім'я через суд. Ім'я Олекса — суто українське, і жодних питань не повинно бути».

За кюветом було дерево...

За кюветом було дерево...

Старший син відомого політика i бізнесмена Петра Порошенка 22-річний Олексій Порошенко у вівторок потрапив у ДТП. Аварія сталася о третій годині дня на трасі Рені—Одеса за 73 кілометри від Одеси: автомобіль «Субару», що належить Порошенку-молодшому, на швидкості вискочив на зустрічну смугу, а потім — у кювет, де й перевернувся. Окрім Олексія, у машині було ще двоє осіб.

Дешева й сердита підземка

Дешева й сердита підземка

За чотири з половиною роки Київський метрополітен виросте вдвічі. Про це вчора розповів його начальник Петро Мірошников. За цей період планується збудувати 20 нових станцій, 20 кілометрів колії та два нових депо. Дванадцять із цих станцій складуть нову, четверту, гілку від вулиці Глибочицька через новий міст метро і до густонаселеного житлового масиву Троєщина. «Синя лінія» за цей час приросте новими чотирма станціями від «Либідської» в напрямку Національного експоцентру. І нарешті планують відкрити станцію-«привид» «Львівська брама», яка вже майже готова, але стоїть темною пусткою між «Лук'янівською» та «Золотими Воротами». Компанія «Метробуд» не впорається з такими темпами й обсягами планiв сама, тож зараз ведуться переговори з найбільшими світовими будівниками підземок, які візьмуть участь у тендері на розбудову київського метро.

Купи картину — збережи Андріївський узвіз

Купи картину — збережи Андріївський узвіз

Позавчора в приміщенні мистецьких галерей «Ательє Карась» та «Совіарт» (вул. Андріївський узвіз, 22А) розпочала роботу нова виставка. І нічого б у цьому факті надзвичайного не було — зрештою, галереї для того й існують, щоб презентувати сучасне мистецтво, — якби не один факт. Виставка ця благодійна, вона має назву «Культура проти вандалів», а її завдання-максимум — зібрати кошти на продовження кампанії зі збереження Андріївського узвозу та мистецьких закладів столиці.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Амури з патологією

Амури з патологією

Виявляється, підозрілого у вбивстві трьох жінок і замаху на четверту міліціонери затримали в Євпаторії ще 31 липня. Проте тільки на вчорашній прес-конференції керівник кримської міліції Анатолій Могильов повідомив про це офіційно і пояснив: мовляв, «під гребінку» взяли декількох типів, які теж могли бути причетні до тих злочинів. Отже, остаточної впевненості у правоохоронців не було. Нині ж після низки слідчих дій і, головним чином, зізнання самого підозрюваного вона з'явилась.

Хотіли врятувати і самі потонули

Хотіли врятувати і самі потонули

Молоде подружжя з Канева, що на Черкащині, плавало на надувному матраці на «дикому» пляжі в районі села Громово (Чорноморський район Криму). Раптом сильний поривчастий вітер почав відносити їх у море. На допомогу тут же кинулися батько з сином — жителі міста Вишневе Київської області. Але боротьбу зі стихією — на морі був доволі сильний шторм (приблизно 5-6 балів — можна собі уявити силу й розмір хвиль, якщо згадати картину «Дев'ятий вал», де штормило на 9 балів) — люди програли. В результаті 50-річний батько та його 21-річний син потонули. Не вдалося також врятувати 31-річну канівчанку. Лише її чоловіку вдалося вибратися на берег, повідомила прес-служба Головного управління МНС у Криму.

Всі статті рубрики