Зірки одружуються восени

Зірки одружуються восени

Найвідоміша колумбійка незабаром стане дружиною сина колишнього президента Аргентини. Популярна не лише в себе на батьківщині, а й в усьому світі співачка Шакіра розбила серця мільйонам своїх прихильників чоловічої статі, заявивши, що у вересні виходить заміж. Обранцем 30-річної красуні став 34-річний юрист Антоніо де ла Руа — теж вельми симпатичний молодик. Закохані мали достатньо часу для того, аби випробувати свої почуття, адже вони разом іще з 2000 року.

Туристичні поради від Бората

Туристичні поради від Бората

Британський комедійний актор Саша Барон Коен, який уславився роллю фіктивного казахського репортера Бората Сагдиєва в сатиричній кінострічці «Борат», підписав угоду з видавництвом «Флаїнг долфін пресс». Комік стане автором незвичайного туристичного путівника.

Транссексуал у Кембриджі

Транссексуал у Кембриджі

Незвичного мера обрали собі мешканці відомого (насамперед завдяки знаменитому університету) британського міста Кембридж. Відтепер городянами керуватиме транссексуал Дженні Бейлі. Ця 45-річна жінка, представниця Ліберально-демократичної партії, до 29 років була чоловіком, батьком двох дітей. А потім зрозуміла, що насправді завжди хотіла належати до слабкої статі. Після перевірки у психологів та інших лікарів Бейлі пройшов курс гормональної терапії і через три роки зробив операцію зі зміни статі.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Після призначення Олександра Кузьмука «силовим» віце-прем'єром різко знизилися ціни на житло в Броварах та на авіаквитки — на перельоти в Росію над Чорним морем.

Всі статті рубрики