Довгоочікувана двокрапка

Довгоочікувана двокрапка

Хто переміг у політичній кризі, яка тривала довгих 55 днів і 55 ночей? Ніхто. Тому що з суботи на неділю (а Президент, до речі, дотримав свого слова, коли сказав, що назве дату дострокових виборів до кінця тижня) сторони поставили не крапку, а лише двокрапку в цьому аж надто складнопідрядному реченні. Упродовж цієї весни втомилися всі: і Президент — витримувати нове для себе амплуа ведучого, і коаліція — впиратися й тримати на майданах свої охочі до грошей легіони. До речі, хтось казав, що кожен день перебування цих легіонів у Києві коштував «Регіонам» мільйон доларiв.

Спільна заява Президента України, Голови Верховної Ради України і Прем'єр-міністра України

Спільна заява Президента України, Голови Верховної Ради України і Прем'єр-міністра України

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Усвідомлюючи всю повноту відповідальності за суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в державі, гарантуючи недопущення ескалації політичної кризи, прагнучи її негайного розв'язання винятково мирним шляхом на основі діалогу провідних політичних сил, керуючись Конституцією України і для забезпечення національних інтересів та єдності країни, Сторони домовились:

Хворі...

Хворі...

Очевидно, що політична криза спричинила різке загострення психічних хвороб в окремих представників вітчизняного політикуму. Ще напередодні світлого свята Трійці коаліціянти навперейми волали, що спецпідрозділи «Альфа» Служби безпеки України або навіть міністр оборони на башті танку штурмуватимуть Генпрокуратуру (на той час захоплену «Беркутом» та «Титаном» за особистим наказом i безпосередньої участі міністра внутрішніх справ Василя Цушка). Заміряти хоча б температуру не завадило б i спікеру ВР п'ятого скликання Олександру Морозу — йому тоді здалося, що саме в ніч на суботу озброєні бійці захоплять будівлю Верховної Ради. Як справжній господарник Сан Санич переймався, щоб штурмовики не побили вікна, не пошкодили майно, казав, що сам відчинить їм двері та вийде поспілкуватися.

Хроніка напруги

Хроніка напруги

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

25 травня

Верховна Рада 259 голосами ухвалює постанову, якою називає указ Президента про перепідпорядкування внутрішніх військ, розпорядження про посилення охорони Генпрокуратури такими, що не тягнуть юридичних наслідків і не підлягають виконанню, та зобов'язує Кабмін забезпечити неухильне виконання Міністерством внутрішніх справ закону про ВВ МВС й інших загонів.

Міністр внутрішніх справ Василь Цушко заявляє, що внутрішні війська й надалі підпорядковуються йому, і запевняє, що зробить усе, аби ВВ діяли тільки в рамках закону і, як і всі підрозділи МВС, виконували тільки його розпорядження.

Всі статті рубрики