НОВИНИ ПЛЮС
А Сюзанна слухає й доповідає...
Тоді як за пропозицією судді-доповідача Сюзанни Станік Конституційний Суд змушений був працювати навіть у суботу (коаліції не терпиться отримати «потрібне» рішення про указ Президента якнайшвидше), навколо її особи продовжує розгортатися корупційний скандал. Так, БЮТівець Григорій Омельченко просить Президента доручити Генпрокуратурі та СБУ перевірити інформацію про отримання родичами судді КС Сюзанни Станік земельних ділянок, нерухомості та автомобілів. Нардепа дивує позиція заступника Генпрокурора Віктора Пшонки, який поспішно й без будь-яких перевірок заявив, ніби ці факти не відповідають дійсності.
Інтелект Європи — за Ющенка
Той, хто має очі, нахай побачить: судова тяганина навколо указу Президента Ющенка та «війна юристів» не затуляють від зацікавлених європейців суті того, що відбувається в Україні. 18 квітня у таких солідних виданнях як німецька «Ді Вельт», польська «Жечпосполіта», італійська «Кор'єре де ла сера» та американській «Інтернешнл геральд триб'юн» з'явився відкритий лист під назвою «Політична криза в Україні».
А лікарняний українським силовикам випише Кремль?
Що палили й «отжигали» на двох майданах у п'ятницю
П'ятничний мітинг опозиції зібрав близько 25 тисяч учасників. Багато хто з них приїхав автобусами з областей, кияни ж не дійшли до Європейської площі, в тому числі й через прохолодну погоду та дощ, який закінчився лише за годину до маніфестації. Але прикметною була не явка і навіть не виступи вже звичної трійці лідерів. Цього вечора — вперше за час політичної кризи, що виникла після підписання указу Президента про розпуск парламенту, — була спроба організувати провокації й зіткнення під час вуличних акцій.