Відбір в експериментальному режимі

Відбір в експериментальному режимі

Нинішня першість України мала стати визначальною у формуванні національної збірної на чемпіонат світу, який у березні наступного року відбудеться в австралійському Мельбурні. У харківському 50-метровому басейні зібралися спортсмени всіх вікових категорій. Попри очікування вболівальників, чотириразова олімпійська чемпіонка Яна Клочкова знову не вийшла на старт. Цього разу — через отруєння. Як повідомили «УМ» у національній федерації, наша «Золота рибка» приходила в басейн, але через стан здоров'я не брала участь у запливах. Тож підтвердити свій клас титулована спортсменка зможе на лютневому чемпіонаті країни, в якому змагатимуться лише дорослі.

13-річна капітанша?

13-річна капітанша?

Проведення будь-якого національного чемпіонату у столичному Палаці спорту — це завжди свято, а для фігурного катання — тим більше. Зараз «фігурка» переживає в Україні не найкращі часи, і проведення всеукраїнського турніру на головній критій арені країни — це лише один із кроків до повернення красивого зимового виду спорту до широкої публіки. Щоправда, київський глядач на цю знакову подію реагував не надто бурхливо. Якщо комерційні шоу за участю відомих зірок збирають у Палаці спорту аншлаги, то національна першість відбувається при напiвпорожніх трибунах.

Безкрилий антирекорд

Безкрилий антирекорд

Флагман українського хокею переживає найскрутніші часи у своїй історії. І хоча відвертими «хлопчиками для биття» гравці «Сокола» не стали, однак відібрати очки в суперників підопічним Олександра Сеуканда вдається все рідше. Минулого уїк-енду кияни двічі поступилися на власному майданчику. І хоча до жахливої програшної серії «Бреста», що до неділі нараховувала 25 матчів, українській команді ще далеко, та свій антирекорд вони переписали, поступившись у дев'яти зустрічах поспіль.

Такі різні конференції

Такі різні конференції

З'їзди спортивних федерацій в останні роки часто нагадують політичні ристалища у Верховній Раді. Із законодавчим органом усе зрозуміло — там є «пироги», які потрібно ділити, а що, здавалося б, можна ділити у федераціях, які за визначенням не мають комерційного підгрунтя? Але ні, за «потоки» б'ються й там. До того ж керувати розвитком того чи іншого виду спорту вигідно з точки зору власного іміджу. З іншого боку, для спорту краще, щоб війну за їхню федерацію з-поміж затятих супротивників виграв справді здібний менеджер, а не популіст. У передостанній уїк-енд року конференції відбулися відразу в трьох спортивних федераціях — футбольній, гімнастичній та боксерській.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики