Ой чий то млин стоїть

Ой чий то млин стоїть

Унікальний скансен, тобто Музей просто неба, почали зводити неподалік мальовничої Стецівки Чигиринського району: серед широкого поля людське око вже радують три старовинні вітряки, заввишкии від 9 до 11 метрів. А загалом вітряків має тут бути аж 14. Поруч планують спорудити ще й сучасний водяний млин, який не просто стоятиме для краси, а працюватиме.

Село нас порятує

Село нас порятує

Як тільки владці вдаються до підвищення цін, у Луцьку спостерігається дивна картина: частина міських мешканців терміново переїжджають до стареньких батьків у села або просто до знайомих. Звичайно, ніхто нікуди не їде, а з квартир виписуються, щоб не платити «дурні» гроші. Перша хвиля такої міграції відбулася рік тому, коли в місті подорожчали комунпослуги попри мораторій Верховної Ради. Друга хвиля неконтрольованої міграції спостерігається нині, уже з 1 вересня, лучани змушені платити за новими тарифами.

«Гендлерали» вугільних «клондайків», сушіть сухарі

«Гендлерали» вугільних «клондайків», сушіть сухарі

Що й казати, парадоксів у вугільному краю в останні роки стільки, що їх можна запросто купчити й вершити в терикон. Особливо це стосується підземного виробництва, де ще недавно трудилися винятково «гвардійці праці». «Гвардійцями праці» хоч-не-хоч змушене себе вважати і все працездатне населення (навіть діти) гірняцьких міст і селищ, яке після закриття шахт подалося самотужки копати вугілля у примітивних «норах». А персони, які організовують і очолюють цей незаконний промисел, звуть себе не інакше, як «вугільними генералами»... Хоча точніше, може, буде таки «гендлерали». Діяльність саме одного із таких спритників перепинили співробітники управління податкової міліції Державної податкової адміністрації в Донецькій області.

Всі статті рубрики