Біда біду наздоганяє

Біда біду наздоганяє

Медики Бердянщини продовжують ігнорувати клятву Гіппократа - у цьому впевнені родичі 75-річного мешканця Бердянська, який помер 31 жовтня. Пенсіонер працював на своїй дачі неподалік Дмитрівки, аж раптом йому стало зле. Сусіди викликали для старенького карету «швидкої допомоги», і бригада приїхала доволі оперативно.

Боргами - по життю офіцера

Боргами - по життю офіцера

Кореспонденту «УМ» вдалося з'ясувати, що 31 жовтня смерть підкосила пенсіонера не лише під бердянською Дмитрівкою. У лікувальному корпусі військового шпиталю обласного центру помер офіцер-фронтовик Артемов. ВАТ «Запоріжжяобленерго» знеструмило низку стратегічних об'єктів - дві військові частини, полігон «Близнюки» і згаданий шпиталь.

Півкілограмове «агу»

Півкілограмове «агу»

Сучасний неонатальний дихальний апарат Bear Cub 750, який допомагатиме підтримувати життя новонародженим, був закуплений та встановлений благодійниками з Клубу Левів міста Києва та з Фонду допомоги дітям Чорнобиля. Пощастило отримати у подарунок таку техніку Інституту педіатрії, акушерства та гінекології (ІПАГ) АМН України - установи, яка лікує 20 тисяч пацієнтів на рік та має у своєму лікарському «арсеналі» півтори тисячі висококласних спеціалістів.

Всі статті рубрики