Лікарні дитячих мрій

Лікарні дитячих мрій

Учора у Львові стартувала акція зі збору коштів на створення «дитячої лікарні майбутнього» за участі дружини Президента України, голови благодійного фонду «Україна 3000» Катерини Ющенко і міністра охорони здоров'я Юрія Поляченка. Презентація цього проекту згодом відбудеться ще у 24 містах України і завершиться 19 грудня Телевізійним марафоном. За цей час ініціатори акції планують зібрати 120 тисяч доларів для побудови на території київської «Феофанії» Всеукраїнського центру охорони здоров'я матері і дитини — дитячої лікарні майбутнього. Це має бути сучасний заклад європейського рівня, де задіюватимуть високі технології, найкращих спеціалістів та інтелектуальні ресурси медичної галузі.

Літаюча загроза «на пенсії»

Літаюча загроза «на пенсії»

Сьогодні в київському Державному музеї авіації, що по вулиці Медова, 1, неподалік аеропорту «Київ», святкують третю річницю з дня заснування музею. На честь свята відвідувачі можуть безкоштовно подивитися виставку.

Як вас виганяли — вам сурми не грали

Як вас виганяли — вам сурми не грали

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

15 років поспіль виселені в післявоєнний період з теренів Польщі українці домагалися від української влади, щоб їх визнали депортованими, а саму акцію виселення — насильницькою. Парламент двох попередніх скликань розглядав три законопроекти щодо визначення статусу виселених з Польщі, однак усі вони проходили без успіху.

Ой, мамо, на Майдані шикидим-шикидим

Ой, мамо, на Майдані шикидим-шикидим

Про безкоштовний сир у мишоловці ми всі прекрасно знаємо, але спрацьовує вона, виявляється, не завжди. Цими вихідними в столиці відбудеться аж два безкоштовних концерти зірок, не побоюсь цього слова, світового масштабу. Щоправда, особливого комфорту організатори не обіцяють, але, він там, за великим рахунком, і не потрібен. Концерт на площі — це маса позитивних емоцій і максимальна демократія, а пива в центрі міста вистачить на всіх.

Яблуко для Ануш

Яблуко для Ануш

Учора успішно закінчилася подорож першої космічної туристки Ануш Ансарі. О 5-й ранку за московським часом космічний апарат корабля «Союз ТМА-8» приземлився на території Казахстану. Якби корабель не зміг приземлитися в цьому, попередньо запланованому, місці, то це могло би статися на території України, Білорусі чи однієї з країн Європи у зонах, визначених міжнародною угодою з космічних питань. Про це сайту Lenta.ru повідомив керівник польотами російського сегмента МКС Володимир Соловйов.

З корейцем на чолі

З корейцем на чолі

Четверте, остаточне, голосування з кандидатури нового Генерального секретаря ООН заплановано на післязавтра, 2 жовтня. Незаперечним лідером у рейтингах серед семи претендентів є міністр закордонних справ Південної Кореї Пан Гі Мун.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Перший пішов. До суду

Перший пішов. До суду

Справа ошуканих інвесторів будівельної «піраміди» «Еліта-Центр» вступає в нову якість. Як повідомили «УМ» джерела в Міністерстві внутрішніх справ, Головне слідче управління МВС учора мало передати до суду першу частину кримінальної справи за обвинуваченням керівників цього «трасту, який луснув». Номер карної справи — 24-138, а до суду притягають поки що лише одну людину — Циганка Ігоря Леонідовича. Підопічні начальника ГСУ МВС Петра Коляди інкримінують Циганкові ст. 190 ч. 4 Кримінального кодексу — «Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою».

Запах війни

Запах війни

Посол Росії в Грузії В'ячеслав Коваленко відбув до Москви «на консультації» в МЗС. Учора вранці до Тбілісі прибув перший iз чотирьох транспортних літаків МНС Росії, які мають вивезти з Грузії на невизначений час 100 співробітників посольства Росії в Тбілісі та членів їхніх сімей. МЗС Росії рекомендувало всім російським громадянам залишити територію Грузії. Ці дії фактично означають, що Москва розірвала дипломатичні відносини з демократичною кавказькою республiкою.

Президент без музею

Президент без музею

Грушевського називають «українським Вашингтоном», фундатором сучасної України, засновником системи демократичних виборів в Україні, творцем національної біографії українців. Цей мислитель, політик, культуролог, народознавець залишив нащадкам неперевершені праці: 10-томну «Історію України-Руси», «Історію української літератури», понад 2000 публікацій з історії, літератури, етнології, фольклористики, а також поезію, оповідання і сценарій кінофільму «Запорожці». Він був першим головою першого українського парламенту — Центральної Ради.

Всі статті рубрики