Не Клочковою єдиною?

Не Клочковою єдиною?

Найближчими днями увага вітчизняних спортивних ЗМІ буде прикута до Будапешта, де відбувається 28-й чемпіонат Європи з водних видів спорту. Для спортсменів континенту це серйозна перевірка сил в офіційних змаганнях перед чемпіонатом світу-2007 у Мельбурні, де визначатимуться власники олімпійських ліцензій. Усі європейські збірні в Угорщину їдуть у всеозброєнні, оскільки вважають ці змагання найважливішими в 2006 році.

«Формула успіху» чемпіонки світу

«Формула успіху» чемпіонки світу

«Ім'я — це у спорті, у житті ж я — жінка», — каже Олена Жупіна, чемпіонка світу (1998) і Європи (1999), призерка Олімпіади-2000 та багатьох інших престижних міжнародних турнірів у стрибках у воду. Вода — стихія запоріжанки, і так уже сталося, що Олена й народжувала під акомпанемент потужної зливи. О п'ятій годині ранку на світ з'явилася маленька Оля — вага 3600 г, зріст 56 см.

Болгарський перець

Болгарський перець

Чемпіонат Європи, який нещодавно завершився у болгарському Пловдиві, можливо, стане початком революційних змін у любительському боксі. Адже відразу кілька національних федерацій виступили з пропозиціями: відмовитися від захисних масок, змінити регламент поєдинків (до трьох раундів по три хвилини) та віддати вирішальний голос у визначенні переможця бою рефері на ринзі. Щодо останнього, то важко не погодитися з членом тренерської комісії Європейської асоціації любительського боксу (ЄАБА) білорусом Віктором Барановим, який визнає: «Зараз боковим арбітрам за лічені секунди належить віддати перевагу одному чи іншому боксеру, але не в кожної людини є відповідна швидка реакція, тож часто неупереджений комп'ютер постфактум констатує перемогу не того бійця, якого визначили судді». У подібних ситуаціях, як уже повідомляла «УМ», у Болгарії опинялися й українські боксери. А ось щодо відмови від захисних масок, то, схоже, це просто бажання «аматорів» наблизитися до рівня видовищності професіонального боксу.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики