Канікули з «Лускунчиком», Снігуркою та Золотим курчам

Канікули з «Лускунчиком», Снігуркою та Золотим курчам

Презентуючи новорічну афішу, змушена зауважити: цього року одноосібним лідером репертуару київських театрів став «Лускунчик», що його вписав до історії світового мистецтва Петро Ілліч Чайковський. «Лускунчиків» буде кілька, причому на будь-який смак. Аж до жанру «музична вистава» на льоду, яку до Києва везе Театр льодових мініатюр під керівництвом Ігоря Бобріна. Разом із «Лускунчиком» з Москви прибуде його «подружка» і соратниця у боротьбі добра проти зла «Попелюшка». Свої спектаклі Театр Бобріна відкатає 29-30 грудня та 2-8 січня у Палаці Спорту. Ціни на квитки — від 10 до 30 гривень.

Котигорошко проти Шрека

Котигорошко проти Шрека

Ляльковий мультиплікаційний серіал про пригоди Котигорошка зробила львівська продюсерська студія «Галичина-фільм». Відзняті десять серій по десять хвилин кожна залишилось тільки озвучити. Про це кореспондентові «України молодої» розповів директор студії Василь Босович. За його словами, зараз тривають переговори з одним із телеканалів (з яким саме, наразі не кажуть) про те, щоб створити ще й мальовану, анімаційну версію казки.

Вінні-Пуху — 80. По-моєму, так!

Вінні-Пуху — 80. По-моєму, так!

Десь у ці дні, перед Різдвом 1925 року на сторінках газети «Лондон івнінг ньюз» в оповіданні «Неправильні бджоли» вперше з'явився кумедний плюшевий ведмедик Вінні-Пух. Син літератора Алана Александра Мілна Крістофер Робін дуже любив гратися зі своїм плюшевим ведмедиком, якого він назвав на честь побаченого у лондонському зоопарку мишка Вінні, він і став героєм оповідань, а хлопчик-друг Пуха — Крістофер Робін — тезка і портрет реального Крістофера Робіна. Звідки ж тоді взялися Віслючок, Паць, Кенгуру? З дитячої Крістофера, де вони жили у плюшевій подобі. У 1926 році популярні оповідання вийшли окремою книжкою, а потім у перекладі 40 мовами світу.

Товста книга про тонкі речі

Товста книга про тонкі речі

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Нещодавно презентація монографії відбулася в Українському Фонді культури, а автора було висунуто на здобуття Шевченківської премії. До присутніх зі вступним словом звернувся голова Фонду, відомий поет, народний депутат України Борис Олійник: «Такі монументальні книги виходять рідко. Я був приємно вражений і це було дуже важливо, що дослідження розпочинається зі слів українського філософа, феноменолога Юліана Вассіана «Про сутність нації». Книга Л. П. Саннікової відкриває тонкі аспекти формування національної самосвідомості українця...». Без перебільшення можна сказати, що на українськiй інформаційно-книжковій орбіті засяяла нова зірка — справжня «Біблія» сучасної і майбутньої науки: культурології, філософії культури і народознавства.

Всі статті рубрики