«Ми на шматки його розірвемо!..»

«Ми на шматки його розірвемо!..»

У Верховному суді Північної Осетії розпочався суд у справі Нурпаші Кулаєва — терориста, причетного до захоплення школи у Беслані, та єдиного з нападників, кому вдалося вижити. Кулаєва привезли до приміщення суду під посиленою охороною за півтори години до початку засідання, оскільки правоохоронці побоювалися, що натовп, який збереться під приміщенням суду, спробує поквитатися з ним самотужки. Ці побоювання були небезпідставними: родичі жертв бесланської трагедії цілий день викрикували вимогу, аби терориста віддали їм: «Ми на шматки його розірвемо». З метою попередження будь-яких ексцесів під приміщенням суду у Владикавказі чергувало багато правоохоронців, а також пожежники і карети «швидкої».

29 підприємств і київські «комісари»

29 підприємств і київські «комісари»

Якщо для когось містичним числом є «13», то для українського уряду, схоже, роль «чортової дюжини» відіграє «29». Спершу їх було 3 000, потім стало 30, а тепер уже — ось вона, містика! — саме про 29 підприємств, які підлягають чи то реприватизації, чи то «доприватизації», говорить перший віце-прем'єр-міністр Анатолій Кінах. І не раз говорить, навіть не двічі, а саме стільки разів, щоб у журналістів виникло природне бажання поцікавитися назвами, власниками і строками перегляду приватизації. Більше того, наявність такого списку привселюдно на прес-конференції підтверджує Президент Ющенко. Однак — дивна річ! — Прем'єр-міністр Тимошенко наявність такого списку рішуче заперечує. Їй підтакує міністр економіки Сергій Терьохін: за його словами, «списку 29» не існує взагалі, Терьохін «не менше, ніж Прем'єр-міністр» був здивований заявою Кінаха. Насамперед тому, що «зараз не існує законодавчо визначених критеріїв, за якими підприємство може бути віднесене до сумнівно приватизованих, а також критеріїв, за якими повинна проводитися дооцінка». Розробкою цих критеріїв, за словами пана Сергія, якраз і займається Міністерство економіки.

Три мільйони до метро не доїхали

Три мільйони до метро не доїхали

Цього разу, як повідомляє офіційний сайт Міністерства внутрішніх справ, порушено кримінальну справу проти посадовців Управління капітального будівництва Харківської облдержадміністрації. Їх звинувачують у недобросовісному використанні банківських кредитів на суму 38 мільйонів гривень, взятих для будівництва третьої черги метрополітену. Чиновники непомірно завищили вартість будівельних робіт і незаконно використали при цьому понад 3 мільйони бюджетних гривень для погашення кредитних відсотків. За даними міністерства, цю оборудку управлінці провернули з відома колишнього голови облдержадміністрації Євгена Кушнарьова.

Ялтинський мер чистий, як скло

Ялтинський мер чистий, як скло

Майже два тижні курортна Ялта залишалась без свого голови: рішенням республіканської прокуратури його увільнили від виконання посадових обов'язків. Нагадаю, підставою стало порушення проти мера Сергія Брайка аж трьох кримінальних справ. Зокрема, міському голові інкримінувалось те, що він буцімто незаконно виніс на розгляд сесії міськради декілька проектів про виділення землі.

Служу народовi України! За контрактом

Служу народовi України! За контрактом

Про перехід української армії зі строкової служби на контрактну основу, говорилося багато i давно. Тільки ось конкретних кроків, окрім балачок, не спостерігалося. Президент Віктор Ющенко як Верховний Головнокомандувач згідно з однією зі своїх передвиборчих обіцянок підписав розпорядження № 1043/2005-рп «Про заходи щодо переходу підрозділів Збройних сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом».

Перша єврокрадіжка

Перша єврокрадіжка

Мабуть, дуже зрадів, потрапивши до Києва на пісенний конкурс «Євробачення», а через позитивні враження від нашої столиці й сильно втомився громадянин Швеції. Інакше як пояснити той факт, що, повертаючись до готелю, де він зупинився, турист присів на одну з лавок Хрещатика i... заснув! Коли ж скандинавський гість прокинувся, то з'ясував пропажу мобільного телефона та фотокамери, які безслідно зникли разом з останніми залишками сну.

Послиньте Руслану

Послиньте Руслану

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

До пісенного конкурсу в Україні випущено поштову марку з портретом першої в нашій історії переможниці «Євробачення» Руслани Лижичко. Щойно ввійшовши в обіг, марка вже стала раритетом.

Торт — у намети!

Торт — у намети!

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Позавчора нагоду поласувати отримали не тільки мешканці наметового містечка на Трухановому острові, а й всі любителі солодкого, що опинились по обіді на території табору. Приводом для радощів цього разу став 44-кілограмовий торт-велетень з написом «Євротабір» та великою помаранчевою зіркою. Торт не простий — його виготовили майстри-кондитери готелю «Дніпро», відомі тим, що стали авторами шедевра, який подавали на інавгурації Президента Віктора Ющенка.

«Український контекст» у Сумах

«Український контекст» у Сумах

Суми стали першим містом України, куди після Києва перенісся міжнародний фестиваль «Дні документального кіно про права людини «Український контекст». Відтак започатковано регіональні покази «Українського контексту», адже, за великим рахунком, мета фестивалю — донести якісне документальне кіно до глядача. І, як зауважив керівник проекту харків'янин Геннадій Кофман, судячи з того, як підійшли до організації кінопоказів у Сумах, фестивальні стрічки таки знайдуть свого глядача.

Репортаж про смерть

Репортаж про смерть

31-річний норвежець загинув пiд час спроби стрибнути з парашутом з Ейфелевої вежі у Парижі. Трагічний інцидент стався ще у понеділок, але французька поліція повідомила про його подробиці лише наступної доби. Розслідування встановило, що троє норвежців прибули до Парижа саме з цією метою.

Дідусеві пощастило...

Дідусеві пощастило...

Киянам, які вчора близько 11-ї години ранку намагалися пройти на перон станції метро «Палац спорту», довелося шукати інший транспорт: вхiд було заблоковано протягом 15 хвилин. На всій Сирецько-Печерській лінії потяги рухалися, але із тривалими зупинками, не дотримуючись графіка. Як з'ясувалося, причиною став нещасний випадок на станції.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики