Правдивій газеті до сторіччя дожити

28.09.2021
Правдивій газеті до сторіччя дожити

Від щирого серця вітаю колектив газети «Україна молода» зі славним ювілеєм, бажаю міцного здоров’я, щастя , миру і достатку, гострого пера, триматися на плаву до 100-річного ювілею.

 

На жаль, нам не дожити до такого віку, але поки ми ще живі, будемо до останнього подиху вашими постійними читачами!


Щира, правдива, історична, політична, повчальна, спортивна газета, яка висвітлює на своїх шпальтах життя держави, оборони країни від російських окупантів, світові новини.

 

Щира вдячність вам і особисто редакторові пану Михайлу Дорошенку.

 

Після аномально спекотного літа прийшла аномально рання осінь з дощами, прохолодою і навіть снігом та заморозками в Карпатах. Та на зміну холоду не забарилося бабине літо, тож є шанс насолодитися багрянцем і золотом природи в парках і лісах.

 

Ну от хоча б у неперевершеній Софіївці, що в Умані. Ось де осінь не навіває сум: чудове поєднання цікавих мистецьких та архітектурних витворів з дивами природи створює романтичний настрій.

 

 

Олександр СУЧКОВ, пенсіонер, 83 роки
Київ

 • ООН, агов!

  Україна, зробивши значний внесок у розгром нацистської Німеччини та найбільше постраждавши в роки Другої світової війни й окупації, була однією з засновниць Організації Об’єднаних Націй у 1945 році, організації, яку створювали з метою збереження миру на землі. >>

 • Сорочка біла

  Сорочка біла вишита піснями,
  Сорочка біла вибілена в снах, >>

 • Де стоїмо?

  Видавництво «Орієнтир» у 2019 році видало збірку творів одного з провідних членів Організації українських націоналістів Ореста Чемеринського (писав під псевдо Ярослав Оршан). >>