Односторонній зв’язок

31.07.2019

Добрий день, шановна редакціє! Звертаюсь до вас із надією, що крик про допомогу якось приверне увагу  керівників «Укртелекому» до моєї проблеми.
 
З травня 2019 р. у мене не працює телефон, а на мої звернення до «телекому» там мовчать. Я сплачую абонентську плату за користування телефоном, який не працює!
 
Мені 71 рік, я хвора людина і вже не маю сил кожні 3-4 місяці після їхнього так званого ремонту знов і знов звертатися по допомогу налагодити телефонний зв’язок. Видно,  в «телекомі» сидять якісь нездари.
 
Дай Боже, щоб і в них так само, як у мене, весь час були такі ж нещастя з ремонтами. 
 
Ганна МОСКАЛЮК
с. Митниця, Васильківський район, Київська область

 • ПОЛІТПАРНАС: Наречена

  Серед поля сумна горобина —
  І струнка, й молода, як весна.
  А літа усе мимо і мимо,
  Але ж мріє про щастя й вона. >>

 • Такі жертви ніколи не минають марно

  Від сьогодні в удмуртів з'явився "свій Василь Макух": Альберт Разін, який здійснив в Іжевську спробу публічного самоспалення на знак протесту проти "звільнення від обов'язкового вивчення" удмуртської мови в школах Удмуртії >>

 • Василь Кук: останній командувач УПА

  9 вересня на сході сонця помер головний командир УПА, генерал-хорунжий Василь Кук. Людям не дано бачити, як народжується Історія: із криком новонародженої дитини у світ приходить лише загадка. Проте нам дано відчути на собі втрату: стати свідками відходу у вічність самої Історії. >>