Як до двох додати два й по складах читать слова...

Як до двох додати два й по складах читать слова...

Те, що в Голлівуді точиться загальна безперервна суперечка, хто ж з акторів «най-най», якось само собою зрозуміло. Але іноді суперництво між зірками виглядає ну просто безглуздим. Надто ж коли ідеться про вищість чийогось природного розуму.

Благодійна роздягальня

Благодійна роздягальня

Доброчинність буває різною, іноді навіть... голою в прямому сенсі цього слова. Скажімо, популярна американська співачка Мейсі Грей як пообіцяла, що роздягнеться, аби зібрати гроші на благодійні цілі, то так позавчора й зробила. Сталося це, щоправда, не в її рідних Штатах, а в Лондоні. Закликавши охочих відкрити гаманці, аби побачити зірку в чому мати народила, 28-річна Мейсі справді профігурувала на вечірній акції лише в туфлях на високих каблуках.

Живіт у худих — наче гумовий?

Живіт у худих — наче гумовий?

Цей безглуздий чемпіонат мало того що є традиційним, так проводиться ще й аж із 1916 року. Поїдання публікою хот-догів чи іншого подібного харчу на швидкість — саме таким чином нью-йоркський ресторан «Натан» відзначає День незалежності США. Новий рекорд у справі поглинання булок із сосисками належить японцю Такеру Кобаясі, котрий за 12 хвилин увіпхнув собі всередину 53 з половиною хот-доги.

Фільм довжиною в тисячу років

Фільм довжиною в тисячу років

Американець Сем Реймі, режисер популярних нині блокбастерів «Людина-павук» і «Людина-павук-2», повідомив, що сподівається створити документальний фільм, зйомки триватимуть не багато не мало, а тисячу років. Як інформує «Ассошіейтед Пресс», Реймі пропонує розмістити в кожному великому місті США по камері, яка зніматиме по одному кадру (1/24 секунди) о 12:00 кожного дня, і так — ціле тисячоліття. Тривалість картини після монтажу складе трохи більше чотирьох годин. Таким чином, століття вкладеться лише в 25 хвилин екранного часу.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

У дитинстві мені дуже подобався спорт. І я навіть кілька місяців ходив у секцію боксу. А потім вони купили собі грушу...

Всі статті рубрики