«Мертвi душі» стукають до Януковича

«Мертвi душі» стукають до Януковича

Сьогодні під стінами адміністрації Президента відкривається фотовиставка на підтримку збереження історичного Києва. Органiзатори (Бюро журналістських розслідувань «Свідомо», громадськi ініціативнi групи «Збережи старий Київ», «Кияни, об’єднуємося», «Національний екологічний центр України») нагадають чиновникам про так i не розглянутий проект закону щодо персоніфікації відповідальності за негативні наслідки, спричинені порушенням будівельних норм і правил у процесі проектування, експертизи проектів та будівництва об’єктів. «Якщо до закону внесуть дієві зміни, то чиновники нестимуть кримінальну відповідальність за самовільне знищення iсторичних споруд, — каже «УМ» куратор виставки, член Бюро журналістських розслідувань «Свідомо» Софія Кущ. — Усі презентовані фотографії стосуються різних споруд, тому модель кожного знімку відтворює певну особливість постраждалого об’єкта. Фотографії об’єднані спільною тематикою: вони свiдчать про те, що будинки руйнуються, їх не ремонтують, про це весь час багато говорять, але нічого, на жаль, так і не робиться — про цінність історичних споруд усі просто забули».

Життя або імідж

Життя або імідж

14 вересня прес–служба Головного управління МВС у Запорізькій області повідомила про порушення карної справи за фактом смерті пацієнтки приватного медичного центру. Ідеться про «Тест» — Центр сучасних медичних технологій, який орендує приміщення у 9–му шпиталі.

Женитися йдеш чи бакси міняти?

Женитися йдеш чи бакси міняти?

Зовсім скоро, з 23 вересня, для обміну валюти необхідно буде пред’являти паспорт або інший документ, де вказано ваше місце проживання. Про це йдеться в постанові Національного банку України. Причому паспорт необхідно буде показати в «обміннику», навіть якщо ви хочете перетворити на гривні якусь десятку доларів — постанова НБУ стосується будь–якої кількості валюти.

Канарський острів

Канарський острів

Будинок природи, розташований у центрі столиці, відкрив виставку рідкісних екзотичних птахів, серед яких є амадини, папуги, канарки, астрильди та інші. Ціни на деяких пернатих коливаються в межах кількох тисяч доларів. Усі, хто завітає на показ, зможуть побачити як найбільшого у світі папугу, так і помилуватися карликовими голубами.

Спорт у камені

Спорт у камені

Нефутбольне мiсто Черкаси вирiшило приурочити до майбутнього чемпiонату Європи фестиваль кам’яних скульптур «Живий камінь». Тож у Ювілейному парку три тижнi карбували фігури на спортивну тему не лише черкаські скульптори, а й митці з усієї України та з–за кордону. Як розповідає директор комунального підприємства «Дирекція парків» Олександр Радуцький, «особливістю нинішнього, вже четвертого, фестивалю стали розміри білого піщанику, привезеного із Ямполя Вінницької області — до трьох кубометрів».

Втопилася сама?

Втопилася сама?

33–річну Оксану Ду­рицьку помітили відпочивальники. Її тіло плавало в затоці Собаче гирло в Оболонському районі столиці. Щоправда, правоохоронці не одразу змогли ідентифікувати загиблу, оскільки серед речей потопельниці, які залишилися на пляжі, не було жодних документів. Встановити особу жiнки змогли лише після того, як до Оболонського райвідділку міліції звернулася матір небіжчиці. Жінка повідомила, що її донька вже тиждень не виходить на телефонний зв’язок. А згодом впізнала у потопельниці свою доньку.

Велоралі в катакомбах

Велоралі в катакомбах

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Сьогоднiшнє велоралі відбудеться в одеських катакомбах неподалік села Нерубайське — в колишнiй великiй партизанськiй криївцi. Змагання пройдуть у два етапи. Спочатку учасники мають проїхати півкілометра під землею, а після цього — місцями партизанської слави у селі Нерубайське. Як запевнив головний суддя гонок Андрій Московчук, життю та здоров’ю спортсменiв нічого не загрожує: увесь шлях велоралi, включаючи ділянку під землею, вже «дослідили» досвідчені велогонщики. Їхній вердикт — їхати можна!

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики