«Не домовилися». У національної хокейної збірної України несподівано змінюється тренерський штаб
Літо у хокейному господарстві – це період великих організаційних робіт та перестановок. >>
Ворота ісландців атакує Богдан Бутко з луцької «Волині». (Фото Олександра ПРИХОДЬКА.)
Українська молодіжна збірна провела свій черговий матч у процесі підготовки до фінальної частини Євро U–21, що в червні цього року відбудеться на полях Данії. Минулого четверга суперниками команди Павла Яковенка стали ісландські однолітки, які також пробилися до фінальної частини цього турніру, але змагатимуться в іншій групі.
Проти острів’ян Яковенко зміг виставити чи не найсильніший склад із можливих. «Гірники» Ярослав Ракицький і Тарас Степаненко, динамівці Артем Кравець та Андрій Ярмоленко, яких Юрій Калитвинцев викликав на збори із дорослою національною збірною, на кілька днів вирушили до табору «молодіжки», аби відіграти спаринг з ісландцями. Єдиною втратою цієї команди став дніпропетровець Євген Коноплянка — він через травму навіть не потрапив у запас.
Однак і за відсутності цього креативника у «синьо–жовтих» знайшлися футболісти, яким до снаги створювати небезпечні моменти біля воріт опонентів. Почали наші активно, і вже на перших хвилинах міг відзначитись Максим Білий: півзахисник «Зорі» пробивав по воротах із району 11–метрової позначки, але влучив у руки голкіперу. Мали гарні нагоди й Кравець із Ярмоленком. Однак, попри відчутну перевагу, у першому таймі українці забили лише раз. Мети досяг якраз Ярмоленко, котрий у цьому матчі був найактивнішим і взагалі останнім часом спіймав свою гру — та так, що потрапив на олівець до скаутів «Мілана» й «Севільї».
У другому таймі той же Ярмола та луганчанин Білий довели рахунок до 3:0. Особливо красивим виглядав гол луганчанина: півзахисник побачив, що кіпер гостей трохи вийшов із воріт, і метрів із 25 точно пробив над ним.
Коли ж тренер нашої команди зняв із гри обох авторів голів, а також ще кількох лідерів, ісландці спромоглися навіть скоротити рахунок до мінімуму. «Це була типова тренувальна зустріч», — Павло Яковенко після фінального свистка підтвердив, що його цікавила не так перемога, як дії своїх підопічних у різних складах.
Учора ввечері наставник «молодіжки» отримав чергову порцію інформації для роздумів: його хлопці провели спаринг із данськими ровесниками, які в червні гратимуть у фінальній частині Євро на правах господарів. Оскільки до Хернінга не поїхали Ярмоленко, Кравець, Ракицький і Степаненко (цього разу їх забрав у розпорядження тренер національної збірної), то, виходить, команді Данії наші хлопці протистояли не найсильнішим складом (матч закінчився вчора пізно ввечері).
Україна — Ісландія — 3:2
Голи: Ярмоленко, 27, 54; Білий, 51 — Йоханссон, 70 (пен.); Сігурдарссон, 74
Україна: Бойко, Кравець (Зозуля, 46), Чеснаков (Віценець, 66), Білий (Гармаш, 57), Голодюк (Прийма, 87), Кривцов, Ярмоленко (Путивцев, 57), Степаненко (Морозюк, 57), Ракицький (Лисенко, 57), Селін, Бутко (Федорчук, 87)
Київ, стадіон «Динамо»
* * *
Хорватія U–21 — Україна U–20 — 1:2
* * *
Бельгія U–19 — Україна U–19 — 1:2
* * *
Відбірковий турнір чемпіонату Європи 2011 серед юнаків U–17. Еліт–раунд (Дюссельдорф, Німеччина). Швейцарія — Україна — 1:0, Німеччина — Україна — 2:0.
Незалежно від результату сьогоднішньої гри з Туреччиною підопічні Юрія Мороза вже не мають шансів пробитися до фінального раунду.
Літо у хокейному господарстві – це період великих організаційних робіт та перестановок. >>
Основний акцент найкращих легкоатлетів під час цьогорічного літнього сезону спрямований на серпневий чемпіонат Європи у британському Бірмінгемі та на перший в історії абсолютний ЧС (World Athletics Ultimate Championship) у Будапешті >>
Чемпіонат світу з футболу вийшов на фінішну пряму. >>
Два поспіль півфінали на турнірах «Великого шолому», особистий рекорд у рейтингу WTA — і тепер, демонструючи абсолютно інший рівень гри, Марта Костюк близька до того, щоб випередити в табелі про ранги першу ракетку України Еліну Світоліну. >>
Після першого ігрового тижня у Лізі націй, під час якого підопічні Рауля Лосано виграли у Китаю та Куби, без шансів програли японцям (0:3) та на тай-брейку втратили перевагу проти титулованих поляків (2:3) >>
Національний рекорд встановив семирічний Філіп Нагорний - хлопець виконав 250 підйомів на перекладині з переворотом, >>