Земля розбрату

Земля розбрату

Позавчора керівництво товариства з обмеженою відповідальністю «Олві–Крим» вдалося до рішучих дій: репатріантів, які ще торік замість наметів нашвидкуруч спорудили на вигоні обабіч вулиці Балаклавської у кримській столиці пару десятків капітальних стандартних хатинок із черепашника, спробували відтіснити з ділянки силоміць. Точніше, руками (як подейкують меджлісівські активісти, проплаченими) студентів і прибічників громадської організації «Антизахоплення». Звільнену «галявину протесту» «Олві–Крим» збирався огородити металевими щитами. Проте нічого з того не вийшло — кримські татари стали на захист своїх напівобжитих обійсть.

«Баушпаркассе» зняли з кредитної траси

«Баушпаркассе» зняли з кредитної траси

Будівельна ощадкаса в нашій державі — явище незвичне. Такі компанії успішно діють по всій Європі, де надають кредити під житло з відсотковою ставкою не вище 5%. Проте для українських банків вони навряд чи зручні колеги на ринку кредитування, адже наші фінансові установи беруть за такі послуги в 2—3 рази більше. Новий погляд, як вирішити чи не найбільшу проблему сучасної молоді, пропонувала будівельна ощадкаса нібито німецького походження «Берлінер Баушпаркассе».

Не прощаюсь із журналістикою, буду вічно молодим

Не прощаюсь із журналістикою, буду вічно молодим

Сьогодні журналісти вітають із круглою датою голову Національної спілки журналістів, заслуженого журналіста Ігоря Лубченка. Ігор Федорович народився у Пскові (Росія) у сім’ї ветеринарного лікаря та вчительки. Ще у 1959 році його прийняли до Спілки журналістів. Закінчив у 1960 році факультет журналістики Київського університету ім. Шевченка. Працював у газетах «Шлях Ілліча», «Ізюмський паровозоремонтник», «Ленінська зміна», «Комсомольскоє знамя». Був редактором газет «Молодь України» та «Освіта». З 1997 року — голова НСЖУ. Нагороджений орденом «Знак пошани» на 40–річний ювілей.

Краща Lama України

Краща Lama України

Церемонія нагородження MTV Europe Music Awards 2007, до якої відтепер ми маємо безпосередній, а не лише споглядальний стосунок, відбулася у четвер у Мюнхені. Чому безпосередній? Бо у нас нарешті запрацював телеканал «MTV Україна», а отже, ми можемо висувати своїх претендентів на перемогу в цьому престижному рейтингу. Серед номінованих кандидатів на EMA — 2007 Best Ukrainian Act були Гайтана, Lama, а також гурти «Воплі Відоплясова», Esthetic Education та «Океан Ельзи». Зваживши всі «за» і «проти», кращою українською співачкою глядачі каналу «MTV Україна» назвали Lamу, яка першою серед українських музикантів виборола одну з регіональних нагород MTV Europe Music Awards.

Школопад

Школопад

Першого листопада в Но­вомир­городі Кіровоградської області у школі інтенсивної педагогічної корекції ім. Гагаріна під час ремонту впав дах шкільного спортзалу. Точніше — обвалилися два перекриття та зовнішня несуча стіна спортзалу. Під завалами опинилися троє будівельників, які саме в цей час міняли в будівлі вікна та ремонтували систему опалення.

Хто в країні найсильніший?

Хто в країні найсильніший?

Сьогодні о 12.05 в ефірі Першого Національного стартує всеукраїнський відкритий турнір «Богатир року — 2007». Про це напередодні на прес–конференції повідомили засновник Федерації найсильніших атлетів, автор та генеральний продюсер телепроекту «Богатирські ігри» Володимир Кіба та найсильніша людина світу 2004 та 2007 років Василь Вірастюк.

Звикайте до одиниці

Звикайте до одиниці

Наближення футбольного Євро—2012 прискорює процес нашої євроінтеграції. Зокрема, це стосується телефонних номерів, які мають привести у відповідність до євростандартів. І хоча недавно це викликало запеклі суперечки між Держкомзв’язку та службами й приватними підприємствами–носіями коротких номерів, компромісу таки досягли. Спочатку таксисти, приватні медичні клініки й довідкові служби, які мають номери на кшталт «050» чи «059», перейдуть на чотиризначні: «1550», «1559». А потім нуль замінить вісімку при виході на міжміський та міжнародний зв’язок. Номери екстрених служб виглядатимуть тепер як «101», «102», «103», «104» і так далі.

Про вилучення з обігу підроблених грошових знаків

Про вилучення з обігу підроблених грошових знаків

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Національний банк України інформує про те, що протягом 9 місяців поточного року банками України з обігу вилучено понад 3,3 тисячі підроблених банкнот національної валюти на загальну суму понад 157 тисяч гривень. Серед підроблених банкнот переважають банкноти номіналом 50 гривень — 27% від загальної кількості вилучених банкнот, 100 гривень та 20 гривень — по 22%, відповідно.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики