Олександр Урін призначений виконуючим обов’язки гендиректора «Охматдиту»
Завідувач відділення інтенсивної та еферентної терапії гострих інтоксикацій Олександр Урін призначений тимчасово виконуючим обов’язки гендиректора «Охматдиту». >>
Через корумпованих медиків не обов'язково вакцинуватися, щоб отримати відповідний сертифікат. (Фото: facebook.com/radutskyy/photos/384166049899326)
Корумповані ділки від медицини розгорнули торгівлю підробленими СОVІD-документами: негативними ПЛР-тестами та сертифікатами про повний цикл вакцинації.
Рекламу підробками розгорнули у соцмережах. Так, негативний ПЛР-тест бажаючі можуть придбати за 500 грн, тоді як ціна сертифікату про вакцинацію коливається в межах 2000 – 2500 грн.
Як інформує Україна молода, про це повідомив голова комітету з питань здоров’я нації Верховної Ради, нардеп Михайло Радуцький на своїй сторінці Facebook.
За його даними, за фальшивий паперовий сертифікат про вакцинацію потрібно заплатити 2 тисячі грн, а за сертифікат із внесенням даних до системи "Дія" – 2,5 тис. грн.
Відтак, пан Радуцький закликає керівництво Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України знайти продавців підроблених СОVІD-документів та довести справи проти них до суду.
«Продаж підроблених тестів та сертифікатів про вакцинацію перетворюється на справжню нелегальну індустрію», – обурюється обранець і оприлюднює скани таких рекламних оголошень у Telegram та інших соцмережах.
За йог словами, "бізнес" із фальшивими документами може зашкодити визнанню українських сертифікатів про щеплення іншими державами.
" Це питання не лише нашої безпеки, але й іміджу України. Масштабна підробка документів може нівелювати зусилля української влади зі взаємовизнання сертифікатів про вакцинацію з іншими країнами. Тому чекаємо від наших правоохоронців рішучих та ефективних дій", – наголошує Михайло Радуцький.
І нагадує правоохоронцям, що до відповідальності варто притягувати і покупців підробок.
"За свідоме використання фальсифікованих документів передбачена відповідальність від штрафу 850 грн до 2 років у в’язниці", – акцентує депутат.
Пан Радуцький також не розуміє тих, хто купує підроблені сертифікати про щеплення замість того, щоб безкоштовно пройти вакцинацію проти COVID-19.
"Це дуже небезпечне явище. Невакцинована людина, яка купила підроблений сертифікат, наражає на небезпеку не лише себе, але й оточуючих", – вважає він.
Зауважимо, що в Україні зараз проводять щеплення проти COVID-19 чотирма видами вакцин: AstraZeneca, Pfizer, Sinovac та Moderna.
Завідувач відділення інтенсивної та еферентної терапії гострих інтоксикацій Олександр Урін призначений тимчасово виконуючим обов’язки гендиректора «Охматдиту». >>
Волонтерка та медична координаторка прифронтового стабпункту, Оксана Корчинська, висловила занепокоєння стосовно недостатнього забезпечення бойових медиків у нових бригадах, які вирушають на лінію фронту. >>
Антон Шевчук, начальник медичної служби 82-ї окремої десантно-штурмової бригади, отримав "сувору догану" після того, як він звернувся до Командування медичних сил з проханням замінити низької якості китайські турнікети. >>
Під час проведення більше ніж 200 обшуків у ТЦК і ВЛК з метою розкриття корупційних схем, пов'язаних із ухиленням від призову, правоохоронці вилучили понад 10 000 медичних справ. >>
З далекого і такого мирного 2019 року ми навчились жити пліч-о-пліч із пандемією коронавірусу — для нас стало звичним носити маски і спекотного літа, і холодної зими, а фраза «я хворію на коронавірус» перестала лякати. >>
Не зважаючи на форму навчання — онлайн чи онлайн, усі учні та вчителі мають бути обстежені лікарем і вакциновані відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень. >>