ЗНО: абітурієнти та «психологічне навантаження» від історії

16:33, 31.01.2023
ЗНО: абітурієнти та «психологічне навантаження» від історії

Історія України навіть у воєнний час не є обов'язковим предметом на ЗНО-2023. (Фото з відкритих джерел)

Виключення предмета "Історія" з ЗНО чиновники виявляється пояснюють "великим психологічним навантаженням" на абітурієнтів.

 

Знайомий лицемірний почерк -  зворушливою турботою "про дєтєй" прикривати стирання пам'яті, яке фактично стало  офіційною внутрішньою політикою "нових ліц" останніх років.

 

"Думать больно! Марафон смотрєть всєм!" - щоби не дай бог народ не навчився врешті решт бачити причинно-наслідкові зв'язки та хоча б банально порівнювати слова і дії своїх "слуг" в різні періоди.

 

Ну навіщо людям наприклад пам'ятати які нардепи голосували за Харківські угоди і  хто тоді були їхніми помічниками?

 

Хто з сучасних "патріотів" блокував отримання ПДЧ для вступу  України в НАТО ще в 2008 році?

 

Які "полководці" позбавляли  ЗСУ "надлишкового озброєння" та примудрялись передавати його "дружній" росії?

 

Врешті решт хто вже під час війни просував московські методички,  "розміновував" та "розводив", зупиняв ракетні програми, відновлював залежність від російських енергоносіїв, сажав військових в клітки та обсміював смертельну небезпеку біля кордонів?

 

Звичайно, осмислювати це "психологічно важко", куди простіше дивитись безальтернативні білоруськоподібні "єдині",  а потім через деякий час під ракетами дивуватись "чому не закрили небо".

 

Бо вас привчили жити одним днем, як метеликів, шановні абітурієнти.

 

Так що за майбутнє можна бути спокійним - забіг історичними граблями триватиме.

 

Щоби це спрогнозувати не треба бути зіркою тупорилої "Битви екстасенсів" - достатньо засвоїти матеріал кількох підручників з історії України та скласти тест.

 • Зробимо Росію знов Московщиною?

  Чому ця пропозиція набирає популярності? Хтось бачить історичний реванш за привласнення північно-східними сусідами спадщини Русі. Хтось вірить: зміна назви поміняє уявлення світу про походження та сьогодення Росії. Хтось сподівається, це навіть запустить процес розвалу останньої імперії. >>

 • Наслідки Будапештського меморандуму: Білл Клінтон мовчить

  Президент Клінтон думав про безпеку своєї країни, оскільки міжконтинентальні балістичні ракети були націлені раніше Москвою насамперед на США. Але що ми бачимо в сумнозвісному Будапештському меморандумі, який підписав 5 грудня 1994 року Президент Леонід Кучма? >>

 • Шевченко попереджав про злодюжну й загарбницьку сутність московщини

  Живучи в XIX столітті, Шевченко справедливо викривав тих, хто й зараз вдерся на нашу землю. Викривав через біль, страждання, лють і руїни, які вони після себе лишали тоді і лишають нині. Він їх не називав росіянами, він висловлювався інакше: «чужі люде», «недолюди». >>

 • Формула перемоги України проста

  Формула перемоги України проста: поставки зброї, економічні санкції проти росії, допомога у зміцненні стійкості України, депутінізація росії та вступ України до Європейського Союзу та НАТО. >>