Спроби радянських вождів «випалити» українство як явище

23:34, 07.09.2021
Спроби радянських вождів «випалити» українство як явище

Форум - це захід, присвячений торжеству історичної правди та відновленню справедливості. (Фото з ФБ-сторінки митрополита Епіфанія)

У Будинку профспілок у Києві розпочався міжнародний форум «Масові штучні голоди: пам’ятаємо, вшановуємо».
 
Це захід, на якому Україна знову привертає увагу до спроб радянських вождів «випалити» українство як явище. Захід, присвячений торжеству історичної правди та відновленню справедливості: для тих, хто втратив життя через нелюдські заходи совєтської влади, для нас, їхніх нащадків, та усього українського народу, умисний геноцид якого не визнавався десятиліттями, а правда про який ретельно приховувалася.
 
Тричі, щодесятиліття у 1920-х, 1930-х і 1940-х роках, репресивний каток СРСР прокочувався по українським селам, залишаючи за собою порожні комори, «чорні дошки» та голодних людей у несумісних з життям умовах.
 
У Союзі велася цілеспрямована неоголошена війна проти українського народу, який своїм волелюбством та прагненням свободи підривав стовпи більшовицької ідеології і загрожував самому існуванню тоталітарної імперії.
 
Відкриваючи цю правду, заявляючи про неї на весь світ, ми не лише свідчимо про минуле – ми творимо сьогодення та майбутнє. Бо хоча більшовицька держава і впала 30 років тому – шовіністично-великодержавна імперська ідея, яка була одним з наріжних каменів СРСР, не зникла.
 
З того самого Кремля, в якому Сталін та його поплічники прирікали на смерть мільйони українців, тепер продовжують віддавати накази, за якими вбивають наших братів і сестер. Як тоді в українському народі кремлівські вожді бачили загрозу своїй тоталітарній владі, так і тепер без панування над Україною їхні ідейні спадкоємці не бачать власного майбутнього.
 
«Пізнаєте істину, і істина визволить вас» (Ін. 8: 32). Ці слова Писання повинні надихати всіх нас на пізнання і вивчення правди про минуле, на відновлення справжньої, а не штучно створеної поневолювачами і нав’язаної українському народу, історичної пам'яті.
 
Я сердечно бажаю всім нам успіху в цій життєво важливій справі. І нехай тим, хто працює на благо, допомагає Господь!
 
А жертвам Голодомору-геноциду та всім, хто загинув від репресивної політики СРСР – вічна пам'ять!
 
 
 
 • Долучитися до Водохрещення

  Починаючи з часів Володимира-Хрестителя кожного року ми виходимо до Дніпра з однією мрією – долучитися до Водохрещення, отримати новий запас віри, відчуття себе на святій землі з вірою – вірою у Христа. >>

 • Купони, пам'ятаєте такі гроші?

  До речі, рубль припинив своє функціонування в Україні 12 листопада 1992 року - наказ про це був підписаний до дня "жовтневої революції" 7 листопада 1992 р. (все ж українці мають неперебійне відчуття гумору). >>

 • Різдвяне селфі зразка 1905 року

  У центрі цього фото - Марко Залізняк, який серйозно захопиться фотосправою і залишить нам багату фотоспадщину про часи колективізації, войовничого атеїзму, Голодомору… >>

 • П’ять порад батькам до Дня Святого Миколая

  Напередодні цього прекрасного дня хочу звернутися до батьків. Адже хоча це свято має історичне та християнське підґрунтя, значною мірою саме сімейні стосунки, стосунки батьків і дітей цього дня привертають до нього увагу в суспільстві. >>