Мир за будь-яку ціну є метою, але хибною

16:15, 18.02.2020
Мир за будь-яку ціну є метою, але хибною

Про стратегію і тактику в ОПУ.


1. Володимир Зеленський щиро зізнався, що у нього інколи нема часу думати. Тепер певні прийняті ним рішень можна пояснити але не зрозуміти.
2. Виявляється, що мова взагалі не йде про якусь стратегію у діяльності президента, що ставить ОПУ у нетактичне становище.
3. Всі рішення ОПУ стосовно Донбасу і є результатом відсутності стратегії у Зеленського і його оточення.


4. Мир за будь-яку ціну є метою, але хибною.
5. Мир на умовах країни-агресора називається капітуляцією і враховує інтереси агресора, рішення для капітуляції чинна влада називає компромісом.
6. Бажання провести місцеві вибори на Донбасі восени якраз наочно демонструє відсутність стратегії в ОПУ, хоча можливо свідомо виконується стратегія росії.
7. На окуповані частині Донбасу, де за український прапор і українську мову можуть затримати, у кращому випадку, бо все українське заборонено, чинна влада збираєтьсятам проводити вибори за українськими законами. ОПУ при розумі і має здоровий глузд?

 

 

8. Зрозуміло, що провівши вибори чинна влада хоче легітимізувати ОРДЛО і почати з ними домовлятись, чого прагне і вимагає росія.
9. Все, що робить ОПУ не потребує ніякої стратегії, бо визнання ОРДЛО легітимізує російську тезу про внутрішній конфлікт в Україні, який вже давно озвучений і зрозумілий без стратегії.
10. На мою думку, всі ці дії, якщо будуть здійснені, призведуть до поганих наслідків для країни, бо насправді ОПУ хоче інтегрувати Україну в ОРДЛО на їхніх умовах, нехтуючи інтересами всієї України, при цьому фактично відмовляючись від Криму.

 

Політтехнолог Віталій Бала, Фейсбук, 17.02.2020

 • Відповідь казкарям про совковий «рай»,

  Вельмишановна редакціє «України молодої»! Написати до вас змусила надрукована у вашій газеті стаття відомої української письменниці Оксани Забужко «Путіну потрібні не Крим і Донбас, а мільйони українців». >>

 • Два півники

  Два півники, два півники на жердці сиділи,
  Два півники зозулястій курці «пір’я мили»: >>

 • Я стверджую, що свобода вас нагодує

  Голоду ніколи не було в демократіях. В авторитарних режимах голод був завжди: чи то Радянський Союз, чи то Північна Корея, чи то низка африканських країн, чи то Куба та Китай. Іншими словами, демократія — це один із способів множення твого багатства. >>

 • Хвала своєму

  Ось півроку вже пролетіло,
  Мов крізь сито — жменя піску. >>

 • Вдома — хоч китайською

  Шановна редакціє газети «Україна молода»! Я проста пенсіонерка, постійний читач та передплатник вашої газети. Газета мені дуже подобається, бо вона правдива, патріотична. >>

 • Ген державності відсутній?

  У 1918 роцi німецький кайзер визнав державну незалежність України, і тільки брак гену державності українського народу (який є у наших сусідів поляків, угорців, чехів) та незрозумілі, неузгоджені між собою дії українських керівників віддали Україну на поталу більшовикам Леніна. >>