Коли пил осяде, президенство Порошенка згадуватимуть позитивно

09:45, 21.05.2019

Петро Порошенко був гарним президентом України. За сукупністю факторів - найкращим з усіх, яких ми мали до цього.
 
Він був викапаною копією українського суспільства - ногами він йшов в майбутнє, а руками тримався за минуле.
 
Коли пил осяде, про його президенство згадуватимуть позитивно. Зокрема, в підручниках історії.
 
А зараз я сподіваюся, що він залишиться в політиці і буде сильним гравцем, створюючи баланси у новій системі влади.
 
Володимир Зеленський теж є копією нового українського суспільства - розбещеного емоціями, втомленого, амбітного, але з занадто слабкими інституціями, щоб реалізувати свої амбіції, і такого, що прагне усього й одразу.
 
Новий президент України має всі можливості примножити те гарне, що було зроблено, і уникнути помилок, які були зроблені. Головне, щоб він міг відірватися від минулого. З того, що я чув про Володимира Зеленського від людей, які його знають, він дійсно хоче зробити Україну успішною. Як громадянин, я щиро бажаю йому в цьому успіху. А далі життя покаже, тому що реальність набагато складніша бажань.
 
Сьогодні почалася нова епоха України. Це відбулося у світі, в якому багато що зміниться протягом цього ж року. Ризики для нас виростуть. Але з’являться і нові можливості.
 
У будь-якому разі країна рухається вперед. Питання лише в ціні цього руху.
 

  • Слухаємо чужих порад —

    Особистість і влада дуже взаємопов’язані. Скажімо, у двох сусідніх державах президентами стали люмпени-пролетарі. >>

  • В нас повернулися суди Лінча?

    Валерія Гонтарєва, схоже, стане першим політичним біженцем цієї влади і гарантовано отримає політичний притулок на Заході. Проблеми від цього будуть не тільки в нової влади, а в сприйняті України як демократичної держави вцілому >>

  • Розбійники і погоничі

    Особливе місце у всякому живому парламенті і навіть в історії парламентаризму - також за гострословами. Саме їм англійські консерватори, наприклад, зобов'язані прізвиськом "торі", що означає “розбійники”; а найпершими їхніми суперниками були "віги", тобто, скотарі, точніше, погоничі худоби >>