«Скіфське золото»: скарби Криму повернулися до України з Нідерландів, фото
В Україну повернулося «Скіфське золото» — протягом девʼяти років експонати зберігалися в Нідерландах. >>
У стрічках циклу використано ексклюзивні кадри роботи спецпризначенців. (Скріншот відео)
У столиці в понеділок, 13 лютого, презентували цикл з трьох документальних фільмів “Воєнна розвідка України: на морі, у небі, на землі”, присвячених бойовим операціям за участю військовослужбовців Головного управління розвідки Міноборони в 2022 році.
Про це повідомляє Україна молода.
Організаторами виступили Медіацентр Україна — Укрінформ.
Серед учасників Артем Шевченко – автор циклу, журналіст, військовослужбовець ЗСУ; Андрій Юсов – представник Головного управління розвідки Міноборони України; Тарас Шевченко – заступник міністра культури та інформаційної політики України; позивний “Мольфар” – начальник зв’язку штабу оборони Маріуполя, офіцер ОЗСП “Азов” НГУ.
Також серед учасників і Євген Соловйов – заступник командира вертолітної ескадрильї, учасник повітряних операцій на Азовсталі (Маріуполь) та о.Зміїний, Герой України.
При цьому в стрічках циклу використано ексклюзивні кадри роботи спецпризначенців.
Цикл складається з трьох фільмів:
1. Фільм “Авіапрорив на Азовсталь. Небо”.
Повітряна логістична операція навесні 2022 року з постачання гарнізону оборонців Маріуполя необхідних вантажів та евакуації поранених.
2. Фільм “Харківський контрнаступ. Земля”.
Наступальна операція восени 2022 року українських Сил оборони і безпеки за участі штурмового закону “Кракен” ГУР МО, завдяки якій було звільнено майже всю Харківщину.
3. Фільм “Битва з острів Зміїний. Море”.
Боротьба за відновлення контролю України над островом Зміїний. Есклюзивне відео висадки і бойових дій спецпризначенців 8 травня на острові.
Додамо, що нещодавно відомий французький кінорежисер, лауреат премії “Оскар”, кіносценарист та актор Мішель Хазанавічус прибув до Києва з візитом.
Як повідомляла УМ, документальний фільм про бої за Київ презентували українські військові.
В Україну повернулося «Скіфське золото» — протягом девʼяти років експонати зберігалися в Нідерландах. >>
Пам'ятник став центральною фігурою меморіалу, присвяченого українським захисникам, які загинули в боротьбі проти російських окупантів. >>
Сьогодні, 22 листопада день пам'яті Михайла Максимовича, одного з найосвідченніших людей ХІХ ст. >>
Музей Алларда Пірсона в Нідерландах та Міністерство культури домовились про повернення «скіфського золота» в Україну. >>
На Суспільному Мовленні транслюватимуть серіал "Голодомор. Літописці", який розповідає про геноцид українців під час Голодомору 1932-33 років. >>
Нагадування на криваву Батуринську різню, яку влаштували російські війська 315 років тому є особливо актуальним сьогодні про те, хто наш одвічний ворог і які його незмінні методи. >>