У Чорному морі підводний дрон атакував танкер Altura тіньового флоту рф
Поблизу берегів Туреччини в Чорному морі стався вибух на танкері російського тіньового флоту ALTURA. >>
Жозеп Боррель налаштований пісимістично
Відносини між ЄС і Росією замкнуті в «негативну спіраль» і ймовірне подальше погіршення ситуації.
Як інформує УМ, про це заявив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель.
За словами Борреля, блок повинен прагнути до "передбачуваним і стабільним" відносин в надії на поліпшення відносин в майбутньому, додавши, що більш тісні зв'язки - лише "віддалена перспектива".
Боррель підкреслив, що ЄС повинен "протидіяти" порушень прав людини в Росії, "стримувати" Москву, нарощуючи оборонний потенціал і тісно співпрацюючи з Групою семи (G7) і НАТО, а також "залучати" Росію в питання, що викликають взаємний інтерес.
Можливі області співпраці включають боротьбу зі зміною клімату, усунення "економічних подразників", налагодження контактів між людьми - наприклад, за допомогою спрощення візового режиму та обмінів - і, нарешті, співпраця з деяких питань регіональної та глобальної безпеки.
Нагадаємо, Європейський Союз підготував нову стратегію щодо своїх відносин з Росією, яка буде базуватися на одночасних відштовхуванні, стримуванні і взаємодії з Москвою.
Лідери ЄС обговорять підготовлену стратегію на саміті наступного тижня.
Поблизу берегів Туреччини в Чорному морі стався вибух на танкері російського тіньового флоту ALTURA. >>
У Ленінградській області росії в порту Усть-Луга, після атаки безпілотників виникла пожежа. >>
Протягом останніх двох днів Сполучені Штати провели «дуже гарні і продуктивні переговори» з Іраном щодо врегулювання військових дій на Близькому Сході. >>
Про масовану атаку безпілотників, "пошкодження ємності з паливом" і пожежу в порту Приморська заявили в Ленінградській області російської федерації. >>
На переговорах голова української делегації, секретар РНБО Рустем Умєров заявив про просування в узгодженні позицій та звуження кола невирішених питань після другого дня зустрічей із делегацією США у Флориді. >>
У Російській Федерації невдоволені – скаржаться через наймасштабніший наліт дронів за рік. >>