Скандал у Мінветеранів: звільнено заступницю міністра, фото
Через приниження з боку керівництва колишній військовий та журналіст Євген Шибалов звільнився з Міністерства у справах ветеранів. >>
Місцеві жителі у соцмережах повідомляють, що конфлікт трапився біля синагоги по вулиці Лисенка в Умані, куди приїхали хасиди.
У ніч на 28 серпня кілька місцевих жителів не пропускали паломників-хасидів у район паломництва на вул. Пушкіна, де розташовано поховання цадика Нахмана.
Як інформує УМ, відео нічного штурму і сутичок з місцевими жителями оприлюднив у Фейсбуці депутат Уманської райради від "Свободи" Сергій Алексеєв.
Місцеві жителі у соцмережах повідомляють, що конфлікт трапився біля синагоги по вулиці Лисенка в Умані, куди приїхали хасиди.
Уманчани викликали на місце події правоохоронців та вимагали, аби ті прогнали паломників. Проте поліцейські зазначили, що не можуть заборонити паломникам відвідати місце поховання цадика Нахмана.
Увага: на відео присутня ненормативна і образлива лексика!
У той же час, місцеві та хасиди таки трохи почубилися.
У поліції конфлікт поки не коментували.
Як повідомляла УМ, 27 серпня аеропортах різних українських міст перебувавали сотні громадян Ізраїлю. Їх не пускають в Україну. Відомо, що хасидів тримають в аеропортах Києва, Одеси, Запоріжжя. На оприлюднених у мережі фото помітно, що деякі з них сплять на підлозі.
Додамо, цього року традиційне святкування Рош ха-Шана, як і інших свят в інших релігіях, проходитиме в особливих умовах через пандемію коронавірусу.
Український уряд спершу збирався заборонити хасидам в'їзд, але потім від цієї ідеї без пояснень відмовилися. Обійшлися спільним закликом України й Ізраїля до хасидів відмовитися від ідеї паломництва цього року.
Втім хасиди вирішили не відмовлятися від такої ідеї. Максимум – це те, що цього року паломників буде менше, а люди з групи ризику в Умань не поїдуть.
Паломники просять місцевим не перешкоджати їм, а натомість обіцяють інвестувати в Умань 100 мільйонів доларів. Тепер невідомо, чи все ж вдасться паломникам навідатися в Умань, оскільки 26 серпня уряд прийняв рішення про заборону в’їзду іноземців в Україну на місяць (з 29 серпня по 28 вересня).
Категорично проти приїзду хасидів і мер Умані Олександр Цебрій, який навіть ночував під Офісом президента, щоб привернути увагу керівництва держави до цієї проблеми.
Через приниження з боку керівництва колишній військовий та журналіст Євген Шибалов звільнився з Міністерства у справах ветеранів. >>
Виконати ордер на арешт Юн Сок Йоля завадили охорона президента Південної Кореї та військові, тому Управління з розслідування корупції серед високопосадовців (CIO) призупинило арешт. Протистояння тривало пʼять годин. >>
Росіяни зробили фактично все можливе й неможливе, аби літак компанії Azerbaijan Airlines, у який влучила їх ракета, упав у море. >>
Ордер на арешт тимчасово відстороненого президента Юн Сок Йоля видав суд Південної Кореїза те, що той запровадив короткочасний воєнний стан 3 грудня. >>
У неділю, 29 грудня, в парламенті Грузії відбувається інавгурація нового президента Михайла Кавелашвілі. Своєю чергою, чинна глава держави Саломе Зурабішвілі заявила, що таки залишає президентський палац. >>
Приймально-передавальні пристрої були на танкері Eagle S, який Фінляндія затримала за підозрою у звʼязках з російським тіньовим флотом та причетності до пошкодження підводних морських кабелів. Вони перетворили судно на шпигунський корабель для рф. >>