«Втрачені в небі Ірану»: МАУ закликає українців долучитися до прощання з жертвами авіакатастрофи

08:50, 19.01.2020
«Втрачені в небі Ірану»: МАУ закликає українців долучитися до прощання з жертвами авіакатастрофи

Президент МАУ Євгеній Дихне закликав українців 19 січня об 11:00 натиснути автомобільний сигнал на знак солідарності, із загиблими в авіакатастрофі МАУ в Ірані.

 

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

 

"Завтра наші друзі, колеги, співвітчизники, янголи рейсу PS 752 повертаються додому. Рідна земля, близькі та сім'ї, мабуть ще ніколи не чекали на них із таким завмиранням сердець. Останній приліт і попереду вічний спокій... Наші янголи заслуговують на особливе вітання вдома. Пропоную завтра 19 січня об 11:00 усім українцям, де б ви не були, натиснути автомобільний сигнал у знак солідарності з усією країною, яка готується попрощатися з безневинними українцями... втраченими в небі Ірану", - зазначив президент МАУ.

 

 

Він закликав співвітчизників долучитись до почесної "варти" в день "прильоту" екіпажу PS 752. "Зробіть репост та посигнальте. Вони мають знати, як палко ми чекали на них вдома...", - написав Дихне.

 

Як повідомляла УМ, Україна тричі просила в Ірана «чорні скриньки» літака МАУ.

 

 

18 січня Іран підтвердив передачу "чорних скриньок" збитого літака Україні

 

 

Нагадаємо, СБУ розслідує катастрофу літака МАУ в Ірані за трьома статтями 

 

Влада Ірану визнала, що український літак був збитий ракетою. Відповідальність за збитий літак МАУ взяв «Корпус вартових ісламської революції» Протести поширилися по всьому Ірану, включаючи такі великі міста, як Шираз, Ісфахан, Хамедан і Орумія.

 

Протягом декількох днів іранські офіційні особи рішуче заперечували свою провину.

 

Потім в Ірані заявили про арешт деяких осіб через збиття українського літака над Тегераном.

 
Раніше повідомлялося, що Україна отримала доступ до чорних скриньок літака МАУ, який розбився під Тегераном, та записів диспетчерів з центру управління польотами аеропорту іранської столиці.
 

Нагадаємо, раніше представник влади Ірану заявив, що розслідування авіакатастрофи літака МАУ може зайняти від одного до двох років. Також повідомлялося, що Тегеран має намір самостійно отримати дані самописців, що може зайняти до двох місяців.

 

Україна просить Іран передати їй «чорні скриньки» літака МАУ.