Суд по перейменуванню проспектів Бандери і Шухевича перенесено на 28 жовтня

17:29, 16.10.2019
Суд по перейменуванню проспектів Бандери і Шухевича перенесено на 28 жовтня

(УНІАН)

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва переніс засідання щодо розгляду апеляції на рішення Окружного адмінсуду Києва, що скасував перейменування проспектів Степана Бандери і Романа Шухевича на 28 жовтня.

 

Нагадаємо, що 7 липня 2016 року на пленарному засіданні сесії Київської міської ради депутати проголосували за перейменування Московського проспекту на проспект Степана Бандери. Однак це рішення було оскаржене в судовому порядку громадськими організаціями «Антифашистська правозахисна ліга» та «Єврейська правозахисна група». Обидві організації засновані екс-депутаткою від Партії регіонів Іриною Бережною (загинула в аварії у серпні 2017 року), її матір'ю Оленою Бережною, а також її громадянським чоловіком Борисом Фуксманом.

 

25 червня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва скасував рішення Київської міської ради про перейменування, а 1 серпня 2019 року Український інститут національної пам'яті подав апеляційну скаргу.

 

Читайте також: Назад, в УРСР: чи повернуться імена Шухевича та Бандери на київські проспекти та Убивство в Мюнхені: чому тривають замахи на Бандеру?