Маєток Повалій під Києвом піде з молотка
Поблизу Києва виселили людей, які доглядали за нерухомістю співачки-зрадительки Таїсії Повалій. >>
СЕСІЙНА ЗАЛА ПАРЄ. ІЛЮСТРАТИВНЕ ФОТО
Польща приєдналася до часткового бойкоту декількома національними делегаціями деяких офіційних заходів під час осінньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.
Про це у кулуарах ПАРЄ заявив голова польської делегації Александр Поцей, передає “Укрінформ”.
“Я і моя делегація не братимемо участі в урочистостях з нагоди 70-ї річниці Ради Європи”, – сказав польський парламентарій.
У вівторок у Страсбурзькій опері пройде церемонія відзначення 70-річчя створення Ради Європи. Урочистості відбудуться на найвищому національному і міжнародному рівні за участі президента Франції Еммануеля Макрона. На церемонію запрошені близько 1200 високих гостей.
30 вересня – 4 жовтня у Страсбурзі проходить осіння сесія Парламентської асамблеї Ради Європи.
Як повідомляла УМ, 26 червня Парламентська асамблея Ради Європи погодилася повернути Росію без санкцій, незважаючи на порушення принципів РЄ.
23 вересня українська делегація офіційно відмовилася від участі в осінній сесії ПАРЄ.
30 вересня президентка Парламентської асамблеї Ради Європи Ліліан Моріс Паск’є висловила жаль з приводу відсутності на осінній сесії постійної делегації парламенту України.
Напередодні делегації Латвії, Литви, Естонії та Грузії на підтримку України відмовилися від участі у деяких офіційних заходах осінньої сесії ПАРЄ.
Поблизу Києва виселили людей, які доглядали за нерухомістю співачки-зрадительки Таїсії Повалій. >>
У французькому Руані на турнірі WTA 250 відбудеться український фінал. Це стало відомо після того, як представниця Румунії Сорана Кирстя (26) знялася перед півфінальним матчем проти нашої тенісистки Вероніки Подрез (209) через травму лівої ноги. >>
В Самарській області українські безпілотники вдарили по нафтопереробному заводу та об’єктах паливної інфраструктури в інших регіонах росії. >>
Спортсменів із росії та Білорусі не допустять до виступів на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який має пройти в Польщі у 2027 році. >>
Розробкою на Велико-Токмацькому родовищі марганцю в окупованій частині Запорізької області займеться російська компанія "Реале Інженерінг Інвест". >>
За даними української розвідки, рф найближчим часом перейде до масованих атак України з частотою сім разів на місяць. >>