Зеленський про пожежу в будинку Гонтаревої: Розкриття цього злочину має стати пріоритетом

11:32, 17.09.2019

Офіс президента відреагував на пожежу в будинку колишньої глави Національного банку України Валерії Гонтаревої у селі Гореничі під Києвом.


«Пожежа в будинку колишньої очільниці НБУ — брутальний злочин, швидке розкриття якого має стати пріоритетом в роботі правоохоронних органів. Глава держави чекає від відповідних відомств якнайшвидшого розкриття цієї провокації», — йдеться у повідомленні.

 

У відомстві додали, що в Україні всі мають почуватися захищеними незалежно від колишніх або нинішніх посад та політичних поглядів.

 

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков також прокоментував підпал будинку Гонтарєвої.

 

 "Нічний підпал будинку Гонтаревої – неприпустимий прояв кримінального тиску. Той, хто замовив і виконав це у момент прибуття місії МВФ в Україну, – не просто підпалювач, він – ворог, який шкодить своїй державі. Поліція розслідує цю справу і докладе всіх зусиль для пошуку злочинця", написав Аваков у Twitter

 

Як повідомляла УМ, під Києвом вночі на 17 вересня згорів будинок екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої, яка займалася Приватбанком.

 

 Нагадаємо, Валерію Гонтареву в Лондоні збив автомобіль, вона отримала серйозні травми. 

 

 
Як відомо, Валерію Гонтареву кілька разів викликали на допит у кримінальному провадженні стосовно бізнесмена-утікача Сергія Курченка.
 
Колишня голова Національного банку повідомила, що не приїде до України, бо тепер живе в Лондоні. Гонтарева звинуватила Генпрокуратуру в спробі дискредитувати реформи фінансового сектора.
 
Також Валерія Гонтарева заявляла про постійні погрози з боку олігарха Ігоря Коломойського. 
 
Бізнесмен Ігор Коломойський відреагував на заяву Валерії Гонтаревої. "Пам'ятайте, вона говорила, що я їй щось там погрожував, літак надіслати. Так я хочу уточнити, що обіцяв прислати літак, а не автомобіль", -  сказав Коломойський.
 
Раніше Гонтарева заявила про обшуки в її київській квартирі.