Колишній президент Грузії та екс-голова Одеської області Міхеіл Саакашвілі порадив Володимиру Зеленському не йти на поступки Володимиру Путіну.
Про це Саакашвілі розповів у відео, яке виклав у Facebook.
"Він зараз перевіряє на вошивість команду Зеленського, яка приходить в Україну з самого початку. Мабуть, він хоче, щоб Україна пішла відразу на поступки, наприклад, вийшовши з багатостороннього формату переговорів просто перейшовши в двосторонній формат і кілька інших речей, символічних і не дуже", - вважає екс-президент Грузії.
Він нагадав, що мав досвід спілкування з президентом Росії.
"У мене великий досвід спілкування з Путіним. Я хочу сказати - чим більше будете йому поступатися, тим більше він буде вимагати. Немає міри, якою він задовольнить ся", - зазначає Саакашвілі.
Він вважає, що через тиск Росії Україна стане сильнішою
"А у президента Зеленського з самого початку буде достатньо запасу міцності, щоб це все витримати і тому треба ставитися до цього дуже спокійно. Не треба йти на поступки паханові, пахан ніколи цього не оцінить, не треба давати йому ні маленьких символічних поступок, ні великих. Україна нічого не винна Росії", - сказав Саакашвілі.
Нагадаємо, 24 квітня пр
езидент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощене отримання паспортів Росії жителями окупованих територій Луганської та Донецької областей України.
Чинний президент
Петро Порошенко заявив, що незаконна видача паспортів Росії жителям окупованої частини Донбасу ним - це спроба виправдати та легітимізувати військову присутність Росії там. Він закликав до посилення санкцій проти Росії.
31 березня Володимир Зеленський, кажучи про можливу зустріч з президентом Росії, сказав: "Якщо я зустрінуся з паном Путіним, я йому скажу: "Ну, нарешті-то ви повернули наші території. Скільки ще готові компенсувати грошей за те, що відібрали наші території і допомагали людям, які брали участь в ескалації Криму і Донбасу, на всьому їх страшному, огидному шляху?".
Раніше Володимир Зеленський заявив, що вважає прийнятними компроміси в питанні повернення окупованих Криму і Донбасу, враховуючи культурно-мовні особливості цих регіонів.