У Чехії фіксують рекорд з відвідуваності замків: 1,3 мільйона туристів

19:43, 09.08.2020
У Чехії фіксують рекорд з відвідуваності замків: 1,3 мільйона туристів

З початку 2020 року до кінця липня замки Чехії відвідали 1,8 млн людей.

Рекордна кількість туристів – 1,3 мільйони відвідали замки Чехії у липні. Це рекордний показник за останні три роки.

 

Відтак, замки, які підпорядковані Національному інституту пам'ятників Чехії, відвідало  на 100 тисяч туристів більше, ніж торік.

 

Як передає «Україна молода», про це чеським ЗМІ повідомила гендиректор Національного інституту пам'ятників Чехії Надя Горічкова.

 

"Цей липень став найбільшим за відвідуваністю за останні три роки попри те, що кількість іноземних туристів значно зменшилася", - зазначила пані Горічкова.

 

Найбільш відвідуваною пам’яткою став замок Ледніце на Брецлавщині, тут побували 91 тис. осіб, Глубока - 67 900 та Чеські Крумлов понад 64 000 туристів.

 

Утім, зазначила Горічкова, втрати через майже двомісячний карантин, уведений навесні, відшкодувати все одно не вдалося. Падіння доходів з початку року до кінця липня оцінюється у 134 млн крон.

 

Зазвичай сезон відвідування замків у Чехії розпочинається 1 квітня, однак через пандемію коронавірусу цього року вони відкрилися лише 25 травня, а в червні працювали з обмеженою можливістю проведення оглядів.

 

Загалом з початку року до кінця липня замки відвідали 1,8 млн людей, що на 1,1 млн менше, ніж за аналогічний період минулого року.