162 роки тому в Лондоні почала роботу перша в світі лінія метро
У Лондоні 10 січня 1863 р. почала роботу перша в світі лінія метро. >>
Кожен бажаючий може порівняти StG і автомат Калашникова.
Блогери помітили схему штурмової гвинтівки Шмайссера, використовуваної фашистами у Другій світовій війні, на пам'ятнику Михайлу Калашникову, відкритому в Москві 19 вересня.
Про це пише РБК у п’ятницю.
Йдеться про схему німецької штурмової гвинтівки Sturmgewehr 44, розробленої у нацистській Німеччині конструктором Хуго Шмайссером.
Керівник департаменту з інформполітики Російського військово-історичного товариства, яке було ініціатором і замовником монументу, Надія Усманова пообіцяла, що найближчим часом це зображення приберуть.
Сам автор скульптури Салават Щербаков пояснив, що використана при створенні пам'ятника схема була взята з інтернету.
У свою чергу директор із зовнішніх комунікацій концерну "Калашников" Софія Іванова повідомила, що його фахівці не залучалися в якості консультантів при створенні пам'ятника і не здійснювали авторський нагляд скульптурної композиції.
Виконавчий директор Російського військово-історичного товариства Владислав Кононов повідомив, що у замовника були побажання лише щодо автомата, який тримає в руках Калашников, тоді як усе інше – «політ творчої фантазії скульптора».
Пан Кононов також вважає, що помилка скульптора допоможе розвінчати міф про те, що АК-47 був скопійований з гвинтівки Шмайссера. Мовляв, кожен бажаючий може побачити, що «StG і автомат Калашникова — це абсолютно різні автомати».
У Лондоні 10 січня 1863 р. почала роботу перша в світі лінія метро. >>
Видатний український поет, перекладач, літературознавець, правозахисник, відважний борець проти злочинного, окупаційного московсько-комуністичного режиму, багаторічний політичний в’язень, мученик за українську ідею >>
Сьогодні 189 років з дня народження видатного діяча української науки та культури — Павла Гнатовича Житецького. >>
У бою 3 січня 1921 р. біля залізничної лінії Бобринська – Помічна загинув чорноліський отаман Микола Кібець-Бондаренко. >>
Студенти Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого Алік Дарман і Володимир Прилуцький виявили цінну знахідку – стрічку "Карл Бруннер" 1936 року. >>
У 1978 році 28 грудня в жахливих муках помер 51-річний Гелій Снєгирьов – письменник, кінорежисер, кіносценарист та журналіст, правозахисник- дисидент. >>