Армія дронів: в Україні стартувало навчання перших 150 операторів

11:17, 12.07.2022
Армія дронів: в Україні стартувало навчання перших 150 операторів

У школі Dronarium Україна військові відпрацьовують справжні польотні завдання. (facebook.com/DronariumUkraine)

Перші 150 українців почали навчатися як оператори Армії дронів у військових цілях.

 

Навчання відбувається на базі школи Dronarium Україна.  

 

Як нформує Україна молода, про це повідомив міністр цифрової трансформації  Михайло Федоров у соцмережах у вівторок.

 

«Стартувало навчання перших 150 операторів Армії дронів у школі Dronarium Україна. Під час навчання військові відпрацьовують справжні польотні завдання, навички маскування, розробку тактики, керування дронами та інші задачі, які виконуватимуть на фронті», - написав міністр.

  

 

Пан Федоров додав: «Усе можливо завдяки вам! Дякую, що підтримуєте проєкт, донатите, відправляєте власні дрони. Разом ми створюємо сильний і ефективний технологічний фронт».

 

 

У самій школі Dronarium Україна інформують, що в рамках проєкту Армія дронів Україна прокачує навички операторів дронів у Києві (29 студентів) та Львові (32 студенти).

 

«І це лише початок, бо на першому етапі ми домовилися навчити професійно керувати дронами 150 захисників України. Попереду спільними зусиллями ми плануємо відкрити навчальні центри у нових містах і навчити ще більше операторів дронів для Міністерства оборони України і Генерального штабу ЗСУ», - йдеться у повідомленні.

 

 

Зазначається, що відправити власний дрон чи донат можна на UNITED24.

 

Як повідомляла «УМ», міністр оборони Олексій Резніков вважає, що у сучасній війні високі технології перемагають навалу рф.