У Бучі я побачила потворне обличчя путінської армії - президентка Єврокомісії

15:47, 11.04.2022
У Бучі я побачила потворне обличчя путінської армії - президентка Єврокомісії

Урсула фон дер Ляєн в Бучі. (Фото Кабміну)

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн під час благодійного заходу Stand Up For Ukraine у Варшаві розповіла про усі жахіття, що вона бачила у Бучі, від яких стигла кров.


Як інформує Україна молода, про це повідомляють польські ЗМІ в понеділок. 


Президент Єврокомісії розповіла наступне:


"Я була в Києві, відвідала Бучу. Немає слів, щоб описати жах, який я бачила у Бучі. Це потворне обличчя путінської армії, що розв’язала терор проти людей. І я маю настільки велике захоплення нашими мужніми українськими друзями, які борються проти цього". 


Вони воюють у нашій війні. Це наша боротьба, яку вони ведуть зараз. Тому що це не лише Україна воює за свій суверенітет та цілісність. Вони (українці) також воюють, щоб дати відповідь на питання, чи буде демократія сильнішою, або ж домінуватиме автократія, чи право сили зможе домінувати над верховенством права.


Далі вона зауважила, що разом із прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо та Президентом Польщі Анджеєм Дудою, європейці відстоюють власну свободу, і це означає, що вони відстоюють Україну.


Урсула фон дер Ляєн додала:


«Це причина, чому ми зібралися сьогодні тут. Ми хочемо мобілізувати весь світ для допомоги біженцям, що перебувають в Україні та за її межами. Сподіваюся, що дуже багато людей приєднаються. Хочу подякувати організації Global Citizens за залучення та мобілізацію такої великої кількості діячів мистецтва, спортсменів та відомих людей».


Також вона подякувала Президенту Польщі Анджею Дуді за організацію благодійного заходу на території Польщі та нагадала, що саме Польща приймає у себе більше двох мільйонів біженців з України, яким надають щиру підтримку дуже багато громадян країни.


Як повідомляла УМ, президентка  Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель приїхали до Києва. Під час свого візиту до України високопосадовці ЄС відвідали Бучу, де зафіксовані звірства росіян проти мирного населення. Також на місце масових убивств українців приїхав прем'єр-міністр Словаччини Едуард Хегер.